Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a még meg nem született...

Félek a még meg nem született gyerekemtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy olyan p*csa lesz mint a mai tinédzserek akiket nem érdekel a tanulás, már 12 évesen sminkelik magukat, műkörmük van, már pasiznak és utálják a szüleiket. Persze hogy nem fogom megengedni neki hogy ilyeneket csináljon, csak hát ez nem csak rajtam múlik... minél jobban tiltom majd, annál jobban azt akarja majd csinálni. És persze a társaság is beleviheti a rossz dolgokba.

Vélemények, tapasztalatok?


2011. jún. 29. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Az nagyban függ tőled is hogy milyen lesz!!
2011. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltani kell, hanem példát mutatni. Akkor belső késztetése se lesz rá. Erre alkalmasnak érzed magad?
2011. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

igen, alkalmasnak érzem magam

mondjuk még csak 19 vagyok és még vagy 8 évig nem akarok gyereket, de már most félek

meg attól is hogy ezért nem akarok majd gyereket

2011. jún. 29. 20:03
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
én is 19 vagyok és ugyanígy vagyok ezzel. Hiába az otthoni nevelés ha majd az oviba/iskolába ezt lássa :( Ezért is nem akarok gyereket.
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Amíg így állsz hozzá, addig én sem erőltetném a helyedben.
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Basszus szánalmas vagy már bocsi. Én 22 évesen örülnék és én lennék a világon a legboldogabb nő ha teherbe esnék.

Te meg itt rinyálsz.

2011. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez csakis rajtad és a férjeden fog múlni! Ha engeditek neki, h p*csa legyen, akkor az lesz. Sok idióta liberális szülő mindent megenged a gyereknek. Na, ha Ti nem lesztek ilyenek, akkor nem kell aggódnod.
2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
mutasd neki a sminket, és jól ba*d pofán. ezt ismételni kell, ameddig fiatal, kutyáknál is működik
2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Hát, hallod e.. Látszik, hogy még éretlen vagy a szülőségre.
2011. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A kornyezeten es a szulokon mulik a legtobb. A kornyezet meg a szulokon mulik, szoval a vegen ott lyukadunk ki, hogy a szulokon mulik 95%-banl, hogy milyen lesz a gyerek.


Nem tudom, hogy mitol felsz. 60 eve is voltak rossz emberek, rossz eletu fiatalok. Ma is van rossz, de mellette sok jo is. A pozitiv dolgokat is eszre kellene venni.

2011. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!