Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a gyerekemtől...

Mit tegyek a gyerekemtől távoltartó apával?

Figyelt kérdés
Decemberben dobott minket ki az apa egy szál ruhában, január végéig rendszeresen láthatta gyermekét. Viszonyunk romlott, s mivel a bíróság döntéséig mindkét szülőnek ugyanannyi joga van a gyermekhez egy hétig elzárja tőlem. Mivel mindig rendőröket hív, nem akarom kislányunkat nagyobb traumának kitenni, tűrök. Meg a gyerek is. Mi tévő legyek? A tárgyalásig még van egy hónap...

2019. márc. 16. 20:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban, egy hét itt egy hét ott... Amit én ellenzek, de a gyerek több veszekedést ne halljon és több rendölőrt ne lásson így a gyermekvédelmisek nyugalomra intettek.
2019. márc. 16. 20:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a lényeget nem irtad le. Honnan dobott ki? Kozos lakas alberlet stb.. Házasok vagytok, egyutt eltek, esetleg bejegyzett egyutt élés? És a másik fontos infó, a miért. Eleg zavaros az irásod.
2019. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gabóca Kabóca ***** válasza:
96%
A tárgyaláson mindenesetre ki kell hangsúlyozni hogy kidobott titeket decemberben ez az apák gyöngye...te maradj higgadt mert a gyenge pontjaid(mindenkinek van)ki lesznek teregetve...Ki kell egyezni a láthatást illetően aztán majd lesz valahogy.Van hol laknod?Megélhetésed?Ha lehet költözz szüleidhez egy időre.Ne engedd hogy kihozzon a sodrodból mert ez a célja az tuti.Aztán majd azzal vádol a tárgyaláson hogy idegbeteg vagy.Kicsinál aztán felhasználja ellened hogy tönkre vagy.Óvatosan...
2019. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
gondolom ok nélkül dobta ki. de már ő a mártír. vicces
2019. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3-mas szerinted van olyan ok amiert egy szal semiben kidobnak egy not gyermekkel az utcara? Erre a megcsalas sem mentseg legalabb a gyermeket nezhette volna a pasi, gondolom pasibol vagy es ezert vagy a no ellen. Gaz ha te is megtenned, es itt most nem az szamit hogy miert, hanem hogy kidobta oket.



Kerdezo a targyalasig akkor turj ha igy latod jobbnak hiszen ugysem tudsz mit tenni ha erolteted es a nyakukra jarsz akkor bizony a vegen eltiltjak toled. Vard a targyalast azon pedig szepen elmondod hogy apuci kirakott a gyermekkel az utra, vedeni tudod magad csak

2019. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi 4-esnek szantam nem a 3nak
2019. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, csak elege lett belőlem. Mert nem feleltem meg az elvárásainak. A szüleimhez költöztünk, az ő lakásából, amit a közös együttélés alatt vásárolt. Nem voltunk házasok, de 10 évigvegyütt éltünk. Voltak nézeteltéréseink, de nem volt viharos a kapcsolatunk. A gyerek most két tűz között van. Nem nagyon akar menni, nem engedi meg hogy telefonáljak neki. A gyermek 8 éves és mindent ért. Az apa (ha lehet így nevezni) január végén bepánokolt és azt írta, hogy a bírósági döntésig ugyanannyi időt tölthet nála is. El tudom tartani a gyereket, mert dolgozom teljes munkaidőben, és eddig is mindent én vettem meg neki. Kaja, ruhák, játékok, iskolai szerek. Én vittem 8 évig mindenhova.
2019. márc. 16. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Családsegítő szolgálatot próbáltátok már?


(Önkormányzati honlapon minden információt megtalálsz a szociális lehetőségek igénybevételével kapcsolatban.)


Esetleg egyházi segítség? (Pap, lelkész, stb.) Mentálhigiénés segítséget az egyház is tud nyújtani, nemcsak szociális munkások.


Segélyszervezeteket is fel tudsz keresni (karitász, magyar, máltai szeretetszolgálat, magyar vöröskereszt, ökumenikus segélyszervezet.)


NANE - nőkért az erőszak ellen. Van nonstop lelkisegély szolgálat is (116-123.)


A Délután Alapítvány már 18 éven felülieknek is segít e-mailben és chat-ben.


(Nemzetközi szinten is segítenek és személyes találkozókra is lehetőséget nyújtanak valamilyen módon sérült embereknek.)

2019. márc. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Közös vagyonból rakott ki, a bíróság nem fog neki tapsolni. Én lehet, hogy naiv vagyok, de hiszek az igazságszolgáltatásban és a bíróság segíteni fog.
2019. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos az ő lakása volt,amit a kapcsolatunk 7 évében vett a saját nevére. Undorító! Nélkülem nem tudta volna megvenni, mert mindenre én költöttem a rezsin kívül. Előre kitervelz volt! És ahogy kifitette a kölcsönt, szevasz! Nincs már rád szükség! Azóta a szüleim pénzére is hajt, mert egyszer kifestett nálunk amikor gyereket csinált! Istenem, hogy lehettem én ilyen naiív!
2019. márc. 18. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!