Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha ennyi időt távol...

Baj, ha ennyi időt távol vagyok a gyerekemtől?

Figyelt kérdés

Egészen baba korától kezdve minden hétvégét a nagyszülőknél tölt (péntek estétől, vasárnap délutánig), és a legtöbb hétköznap délelőttöt is.

2 éves. Változtatnom kellene ezen, vagy nem baj?


2023. jún. 12. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozom, nálunk hétköznap full munkaidőt a nagyszülőknél van, havi 1-2 alkalommal ott is alszik. Én nem látok problémát ezzel, de itt most atomjaidra fognak szedni.
2023. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szedlek atomjaidra, ahogy az első hozzászóló előrevetítette, csak szeretném megkérdezni, hogy hogyhogy így alakult? Nem érsz rá hétvégén egyáltalán?
2023. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát 3 évesen óvodába megy majd, így kb nulla minőségi időt fogsz vele tölteni, ha ez így marad.
2023. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Bajnak nem baj, csak akkor minek szültél? Mikor van veled? Mert ugye hétköznap meg bölcsődében van, te dolgozol, hétvégén még mamatáborban van. Meg ha majd nem lesz Mama, akkor ki őrzi?
2023. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

"Mert ugye hétköznap meg bölcsődében van, te dolgozol, hétvégén még mamatáborban van. "


Mondjuk se azt nem írta, hogy bölcsődei lenne a gyerek, se azt, hogy ő dolgozna.

2023. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha a gyerkőc jól érzi ott magát a és a nagyszülőknek sem teher, hogy állandóan ott lóg a gyerek, akkor nem kell változtatni.

Nekem egyébként az a személyes véleményem, hogy a gyereket elsősorban magamnak szülöm, az én feladatom és felelősségem nevelni. Egyébként is olyan hamar felnőnek, hogy minden percét kihasznàlom az első pàr évnek, amit együtt tudunk tölteni.

Persze, ha nagyon rá lennék szorulva anyagilag, akkor elmennék dolgozni és bölcsibe adnám vagy én is a nagymama gondjaira bíznám. De így, hogy itthon vagyok, biztosan nem!

2023. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyedül nevelem. Dolgozom akkor, amikor nincs velem.
2023. jún. 12. 11:38
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha egyéb időben minőségi időt vagy vele, akkor nyilván nem akkora gond. Mivel a megélhetésért dolgozol.


Mit dolgozol amúgy h minden hétvégéd telibe munka?

2023. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván vendeglatozik
2023. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ingázok Ausztriába, és igen, vendéglátás.


Bűntudatom van nagyon, de tényleg a megélhetésünk múlik rajta. Csak szerintem a gyereknek tök mindegy, hogy milyen okból nem vagyok vele, félek, meg lesz a böjtje :(

2023. jún. 12. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!