Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvett tőlem kérdezés...

Anyám elvett tőlem kérdezés nélkül 2 millió forintot és úgy viselkedik, mintha normális lenne, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, összegyűjtöttem az évek alatt az összes pénzt amit kerestem diákmunkákból és egyéb munkából, hogy majd vehessek egy motort, erre anyám kérdezés nélkül elvette és kifizette a testvére tartózását, hogy neki megmaradjon a háza. Mit tehetek?

Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk.



tegnap 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
53. Azt, hogy igazán megérthetem, hogy a testvérének szüksége van arra a pénzre és hogy amúgy is én vagyok a férfi, az egész családját el kellene tartanom.
tegnap 18:07
 52/82 Katona Dius ***** válasza:
100%
El kellene a nagy büdös... Ha tartozást tud csinálni, megdolgozni is képes a pénzért. Amúgy miért? Neked nincs szükséged arra a pénzre? Elvégre mégis csak te kerested meg. Vagy ezek után szépen nyúlj bele anyád tárcájába, vedd ki belőle, ami benne van, mert neked meg épp arra van szükséged.
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
100%

Párom pénzét is folyton elvették.

Legközelebb okosabb leszel, és elköltözöl mielőbb.

tegnap 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
58%
Késő bánat, de anno, amikor még apámmal laktam és elkezdtem jól keresni, első beruházás egy kis páncélszekrény volt, mindenemet abba tettem, ami értékes, pl a készpénzt is. Pedig apámról nem gondoltam, hogy lopkodna, de azért tuti ami tuti.
tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
27%
55.: Mit hergeled magadat?? Nem egyértelmű, hogy csak trollkodik? Ne legyél már ennyire sötét!
tegnap 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
69%

Micimackonak nagyon fajhat hogy a kerdezo 18 eves korara ert el 2 millio ft-ot. Mig gondolom a Micinacko felnott korara sem ert el ennyi penzt sosem. Es most ugy talalta, hogy beleall a kerdezobe...

Kerdezo koltozz el otthonrol, ha teheted.

Ha egyszer anyud ezt megcsinalta, megteheti megegyszer, aztan meg ki tudja hanyszor...

De vigadzraljon, hogy Te 18 eves korodra ennyi penzt osszetudtal szedni, gratulalok. Ugyes vagy! A micimacko felek egesz eletukben nem latnak ennyi penzt...

Meg nagyon fiatal vagy, biztos vagyok benne, hogy kesobb is siman osdzejon meg tobb az eletedben.

A szuleinket meg hogy hova szuletunk, nem tudjuk megvalasztani, csak az elerunkrol donthetunk kivel osztjuk meg az eletunket, penzuket...stb.

tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
91%
Én lepnék...tudod kinek a pénzét ndukják le.
tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
22%
Ugye mindenki vágja hogy ez full kamu történet? 😅🤦 Ez az "egész családját el kéne tartani" dumával túl lett tolva.
tegnap 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
39%

58.-as vagyok, mit pontoztak le? Nektek egy csöppnyi eszetek sincs? Persze már majd valaki a rokonoktól összehaknizik 2 millát az alkalmi melóival, a másik rokon meg rá van szorulva, mert különben elveszti a házát... Tényleg nem tudtok gondolkozni?? Arról meg már ne is beszéljünk, hogyha valakinek elveszik eddigi élete legnagyobb munkáját, akkor nyilván a gyakorin fog fröcsögni. Tényleg ennyi sok buta, ostoba embert hogy fújt össze a szél...


Amikor pedig valaki igazságot ír ki, akkor egyből mindenki nekiesik, hogy ez tuti kamu, trollkérdés, true story!


Úgyhogy gratulálok nektek, jól hülyére lettetek véve, szép volt!

tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 A kérdező kommentje:
62. Te miért vagy ennyire hülye? 16 éves korom előtt dolgoztam rokonoknál.
tegnap 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!