Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvett tőlem kérdezés...

Anyám elvett tőlem kérdezés nélkül 2 millió forintot és úgy viselkedik, mintha normális lenne, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, összegyűjtöttem az évek alatt az összes pénzt amit kerestem diákmunkákból és egyéb munkából, hogy majd vehessek egy motort, erre anyám kérdezés nélkül elvette és kifizette a testvére tartózását, hogy neki megmaradjon a háza. Mit tehetek?

Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk.



tegnap 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
78%
Ha valós a sztori, akkor nyugodtan tehetsz rendőrségi feljelentést. De úgysem fogsz.
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
49%
És hogy bizonyítja, 42-es?
tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
23%
Anyád kölcsönbe adta azt a pénzt a testvérének gondolom. Előbb utóbb vissza kellene hogy kapd.
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is anyám odaadta a nővéremnek a gyűjtött pénzem, kérdés nélkül.

Anyám nárcisztikus, ez csak az ilyen szutykoknál normális.

Én megszakítottam minden kapcsolatot az egész "családdal."

tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
68%
Jelentsd fel lopásért.
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
44. Egy szóval sem mondta, hogy csak kölcsön. Meg amúgy is, te ha kölcsönkérsz valakitől egy szót se mondasz neki?
tegnap 18:00
 47/81 anonim ***** válasza:
17%
47.: Ne rinyáljál már!! Mit magyarázod túl? Ezt a pénzt már soha a büdös életben sem fogod látni! Így jártál, fogadd el.
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
60%
Te írtad ki a kérdést, nem?
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 Katona Dius ***** válasza:
91%
Amúgy tipikus más fa-szával a csalánt... Saját pénzéből adott volna neki ennyit, ne a tiédből. Amúgy várjál vagy 2 hónapot és mondjad anyádnak, hogy kellene neked 2 miska, mert el akarsz költözni. Adja oda, mert hát rokonok vagytok, ennyit igazán segíthet.
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
77%
Mit mondott amúgy? Amikor szembesítetted.
tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!