Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvett tőlem kérdezés...

Anyám elvett tőlem kérdezés nélkül 2 millió forintot és úgy viselkedik, mintha normális lenne, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, összegyűjtöttem az évek alatt az összes pénzt amit kerestem diákmunkákból és egyéb munkából, hogy majd vehessek egy motort, erre anyám kérdezés nélkül elvette és kifizette a testvére tartózását, hogy neki megmaradjon a háza. Mit tehetek?

Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk.



tegnap 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
88%

Ne szórakozz Micimackó…

Ez a segítsük a nagybácsit/nagynénit akció csakis akkor lett volna rendben, ha előbb megbeszéli a gyerekével

tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként, simán feljentheted lopásért. És szerintem meg is kellene tenned. Nyilván kitagad, meg minden, de ilyen anya kinek kell?
tegnap 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 Micimacko67 ***** válasza:
3%

#11, ez a kérdező verziója! Ami vagy így van vagy nem így van!

#12, te úgy egyébként normális vagy? Csak kérdezem!

tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tény, hogy nem ismerünk minden részletet, de akkor se tartsd kp-ban a pénzed..
tegnap 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:
Azért tartottam kp-ban, mert így egyszerűbb volt…
tegnap 15:54
 16/82 anonim ***** válasza:
94%
15.: Látjuk is mi lett az eredménye!
tegnap 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
97%

"Azért tartottam kp-ban, mert így egyszerűbb volt…"


Valóban, nyilván egyszerűbb volt minden alkalommal, amikor fizetést kaptál kp-ban felvenni a számláról....

tegnap 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, de akkor nyilván ko fog tenni a házból. Van hova menned?
tegnap 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 Micimacko67 ***** válasza:
52%
Kérdező, ezt a sztorit nem vágom! A legtöbb munkáltató (diákszövetkezet) ragaszkodik a számlára történő munkabér utaláshoz! Ha a diáknak nincs számlája, akkor a szülő számláját kell megadni! Ehhez képest te megkapod a számládra a pénzt, majd kiveszed nem kevés díjat fizetve a banknak erre! S utána otthon a párnádba rejtve tartogatod a pénzecskédet, mert az neked egyszerűbb! Ez nekem nem kerek!
tegnap 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
26%
amúgy meg én is kpban tartom otthon a pénzem, mert tényleg egyszerűbb. Na de nem szokás elmondani senkinek se, hogy hol tartod..
tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!