Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvett tőlem kérdezés...

Anyám elvett tőlem kérdezés nélkül 2 millió forintot és úgy viselkedik, mintha normális lenne, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, összegyűjtöttem az évek alatt az összes pénzt amit kerestem diákmunkákból és egyéb munkából, hogy majd vehessek egy motort, erre anyám kérdezés nélkül elvette és kifizette a testvére tartózását, hogy neki megmaradjon a háza. Mit tehetek?

Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk.



tegnap 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
84%

"Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk."


Nem így működik.

Ahoz a tartozáshoz semmi közöd sincs. Az embernek egyedül egy tartozást kell intézni, a sajátját.

Ha nagyon rendes vagy akkor segítesz, de nem tartozol senkinek azzal, hogy azt a tartozást, amit ő felnőtt fejjel összegyűjtött az évek alatt, te alig nagykorúként, a diákmelós pénzedből rendezd, csak mert fiú vagy és rokon.


Nincs semmi alapja ennek a nonszensznek, amit anyukád mondott.

Ha nem akarsz adni valakinek pénzt, akkor nem adsz.


Amúgy az hogy neked mennyi pénzed van az téma a családban? Túrkálnak a zsebedben, vagy csak anyukádnak jár a szája?

Miért nem egyenesen és őszintén, tőled kérdezte meg anyukád tesója hogy tudnál e neki segíteni? Miért kell lopkodni? A hátad mögött sunyulni?

tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!