Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvett tőlem kérdezés...

Anyám elvett tőlem kérdezés nélkül 2 millió forintot és úgy viselkedik, mintha normális lenne, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, összegyűjtöttem az évek alatt az összes pénzt amit kerestem diákmunkákból és egyéb munkából, hogy majd vehessek egy motort, erre anyám kérdezés nélkül elvette és kifizette a testvére tartózását, hogy neki megmaradjon a háza. Mit tehetek?

Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk.



tegnap 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
46%

Off


16 éves korod előtt nem dolgozhattál, tehát max 2 év az a 4-5

tegnap 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:
31. Biztos nem hallottál még arról, hogy besegítesz a rokonaidnak valamiben.
tegnap 16:59
 33/82 anonim ***** válasza:
14%

33


De. Arról nem, hogy azt 14 évesen pénzért tenné valaki.

tegnap 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 Micimacko67 ***** válasza:
23%
Kérdező, elmondásod alapján 18 éves vagy! Most azt mondod, hogy 4-5 év alatt gyűjtötted össze ezt a pénzt! Számoljunk egy kicsit! Akkor te már 13-14 évesen kezdted a munkát, amiért a szüleid számlájára utalták a pénzt! Ma külön szülői engedéllyel lehet 15 éves kortól munkát vállalni legálisan diákszövetkezeten keresztül! Tehát melyik munkáltató kockáztatta, hogy engedély nélkül gyerekmunkára fogjon téged! Ami, mint tudjuk büntetendő cselekmény! S úgy, hogy ennek nyoma van az utalások között!
tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:

34. Ki mondta, hogy pénzért tettem te zseni? Ők adták pénzt, hogy meghálálják a munkám.


35. Mici, te többet ne írj, mert ostoba vagy, mint a föld és még a semmiről is írsz.

tegnap 17:04
 36/82 Micimacko67 ***** válasza:
23%
Kérdező, az újabb csavar szerint a rokonaid ahelyett, hogy ha már segítesz nekik és kifizetnének zsebből-zsebbe (ez még hihető is lenne) "A nyári munka pénzét a szüleim bankszámlájára kaptam, így ki kellett vennem."...Hmmm....akkor ez most hogy is van?
tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 A kérdező kommentje:
36. Nyári munka = diákmunka is ☠️
tegnap 17:06
 38/82 anonim ***** válasza:
93%

Micimackó, te mitől félsz? Mi az, hogy nem hiszed el? Az összes kérdéshez odakommenteled, hogy “ezt csak te mondod, vagy így van vagy nem” ?


Kit érdekel, hogy elhiszed-e? Ez egy anonim oldal, nyilván bárki mondhat bármit.

A kérdés csak annyi, hogy a kérdező kap-e hasznos segítséget.



Kérdező: nyiss saját bankszámlát egy szimpatikusabb banknál. Ne tarts otthon kp-t ezek után. És beszéljétek meg anyukáddal, hogy milyen ütemezésben adják vissza a pénzt a testvérével

tegnap 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 Micimacko67 ***** válasza:
20%
#38,igazad van, ez egy anonim oldal! Pont ebből adódóan számtalan kamu kérdés volt,van és lesz is! Egyrésze azért hogy hergelje a jó népet, a másik része azért mert unatkozik és jókat szórakozik az itteni reakciókon! Engedtessék már meg nekem, hogy én eldönthessem, hogy melyik kérdést érzem valósnak, ahol a kérdező komolyan segítséget kér és melyik az ami kamu! már bocs, hogy én ilyen önjáró vagyok! Ennél a kérdésnél csóró kérdező egyre jobban belegabalyodott a saját sztorijába..Mennyi időd, mióta dolgozik, rokonnál dolgozik, rokonnak segít, bankszámlára kapta pénzt, stb...
tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
91%

Maci, ez egy tök jó tulajdonság, amit itt leírtál, csak sok értelme nincsen ebben a helyzetben…

És ha ez a konkrét kérdés nem is igaz, akkor is hasznos maga a kérdés feltevés és a rá adott praktikus válaszok. Mert igenis vannak olyan tinik, akik ezzel szembesülnek a saját családjukban! És nekik jól jöhet az információ. Bármilyen történet sorstársaktól, megoldási javaslatok, jogi tanács stb stb

tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!