Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvett tőlem kérdezés...

Anyám elvett tőlem kérdezés nélkül 2 millió forintot és úgy viselkedik, mintha normális lenne, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, összegyűjtöttem az évek alatt az összes pénzt amit kerestem diákmunkákból és egyéb munkából, hogy majd vehessek egy motort, erre anyám kérdezés nélkül elvette és kifizette a testvére tartózását, hogy neki megmaradjon a háza. Mit tehetek?

Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk.



tegnap 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 Katona Dius ***** válasza:
35%

Ha korán kezdte a diákmunkát (kiskorúként), akkor lehet, hogy a szülő számlájára ment a pénz, mert csak a nyári diákmunkára nem akartak fenntartani egy számlát, számlavezetési díjjal. Anyuka szépen levette a számláról, gyerek megkapta kpban és eltette.

A munkahelyemen sokszor alkalmazunk nyáron diákokat, nagyon sokan a szülő számlájára kérik a pénzt.

tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
84%
Simán lehet, hogy vidéken, egy kis faluban dolgozik és ott biza nem utalgatnak, hanem borítékban zsebbe adják. De persze egyszerűbb azt mondani, hogy kamu...
tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
84%
19-es: az emberek nagy része a számláról kiveszi a pénzét és hazaviszi, mert "az biztosabb, nem lopja el a bank"
tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, micimackó, bujjal már ki a barlangbol. Nem csak diakszovetkezet által közvetített irodai munka létezik.

Lehet hogy a kérdező paprikát szedett vagy kerti munkakat végzett, esetleg kőműves mellett volt segédmunkas. Ezek mind mind olyan munkák amikben az ember kpt kap, mivel jó eséllyel feketén dolgozik. Jó reggelt.

tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
37%

Rendes diákmunka, iskolaszövetkezetben nem lehetett, mert ott nem fizetnek kp-ben.

Raádásul 18 alatt nem tudsz bármennyit dolgozni, pláne 16 alatt, nem, szóval ezt max két év alatt kellett megkeresned. Eléggé hihetetlen.

tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba jártam, így nem kellett bankszámlát csináltatnunk, mert nem kaptunk ösztöndíjat. A nyári munka pénzét a szüleim bankszámlájára kaptam, így ki kellett vennem.
tegnap 16:28
 27/81 anonim ***** válasza:
89%
Micimacko67, ha már kérdezed. Jah. De ha neked belefér, hogy a saját anyád meglopjon, akkor jó neked.
tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 Micimacko67 ***** válasza:
20%
#24, ajánlom figyelmedbe, hogy Micimackó nem barlangban lakott! Próbáld meg elolvasni a könyvet! Vagy ha ez túl megerőltető, akkor legalább a rajzfilmet nézd meg! Továbbá a diákmunka szövetkezetek nemcsak irodai munkára közvetítenek fiatalokat! A boltokban az árufeltöltés vagy épp a pénztárosság vagy az ipari üzemekben végzett munka neked mióta irodai munka?
tegnap 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 Micimacko67 ***** válasza:
16%
#27, olvastál egy állítást! Te ezt azonnal elhitted! Én meg nem hiszem el! Ennyi!
tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:
29. Micimacko67, szerinted olyan vicces kedvemben vagyok, hogy trollkodni jövök ide, úgy hogy a saját anyám fél napja lopta el az összes pénzt amit 4-5 éve gyűjtögettem?
tegnap 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!