Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvett tőlem kérdezés...

Anyám elvett tőlem kérdezés nélkül 2 millió forintot és úgy viselkedik, mintha normális lenne, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, összegyűjtöttem az évek alatt az összes pénzt amit kerestem diákmunkákból és egyéb munkából, hogy majd vehessek egy motort, erre anyám kérdezés nélkül elvette és kifizette a testvére tartózását, hogy neki megmaradjon a háza. Mit tehetek?

Azt mondja, hogy ennyit én is megtehettem volna, hiszen rokonok vagyunk.



tegnap 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
30%

62, néha nem lepődök meg, hogy annyi embert hülyére tudnak venni netes csalók, itt is max az olvasásig jutnak, de a logikus végiggondolás már hiányzik.

Nyári munka, tehát havi legalább 3-400 ezer, és akkor egy fillért se költött belőle soha... Ami előbb diákmunka volt, bankszámlára, majd rokonok kp-ban, persze.

tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
65%
Annyira lovagoltok az életkorán.Elmondom nektek,hogy 37 éves vagyok,és 14 éves koromtól hétvégén,szünetekben,meg néha éjszaka feketén dolgoztam szalag mellett a Samsungba.Igen.Van ilyen.Bementünk egy dolgozó mellett a kapun,én anyámmal,mert ott volt akkor éppen rabszolga,majd műszak végén ugyanígy ki.A pénzt kp-ban zsebből zsebbe kaptuk minden műszak végén a kajáldánál egy fejvadásztól,és mikor fejesek jöttek, akkor konkrétan el kellett bújnunk.Jó reggelt!
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
28%
64.: 62-es vagyok. Én nem lepődöm meg. Az érzelmeikre hatnak az ilyen kérdező féle véglények. Már akkor tudtam, hogy kamu, amikor elkezdte magyarázni, hogy a szülei számlájára kapja a pénzt, de kiveszi onnan... Hát wtf... Azért jó volt nézni, hogy bohócot csinált szinte mindenkiből. Ez a katona dius lett a gyk pancsere, tövig benyelt mindent, és az ilyeneknek van 4,5 csillaga, nekem meg csak 3, vagy annyi se...
tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
80%
Ezen az oldalon azt se hiszik el, ha valaki többet keres, mint 500k...
tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 Katona Dius ***** válasza:
70%

Kedves 67-es, köszönöm a bókot. igazad van, 8 éve foglalkozom személyesen diákmunkások bejelentésével, minden turnusban van legalább 5 diák, akinek nincs saját bankszámlaszáma, és a szülőére kéri. De igazad van, biztos 8 éve halucinálok.

És igen, olyan szülőt is ismerek, aki a gyereke pénzét a sajátjának tekinti, és saját belátása szerint költi el. A gyereknek a neve meg kuss.

De ezt is halucinálom.

De én legalább a nevemet vállalva halucinálgatok ;)

tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
38%
Diuska, hány hány diákotok keres nyári szüneteben 400ezret havonta? :D
tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
24%
Miket melóztal, hogy ennyi pénzt kerestél?
tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
44%
72.: Árulta magát a kék osztrigában :D
tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 A kérdező kommentje:
72. Ez nem valami sok pénz 5 év alatt barátom…
tegnap 19:24
 70/82 Katona Dius ***** válasza:
42%
Amúgy sok diák nem csak nyáron dolgozik. Vannak, akik hétvégén is bevállalnak ezt-azt. Ha nem is hivatalosan, de feketén.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!