Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én reagáltam túl vagy tényleg...

Én reagáltam túl vagy tényleg rossz anya?

Figyelt kérdés

Anyámtól elköltöztem több, mint egy éve, mivel elképesztően toxikus volt velem- most visszajöttem és kezdetben tök rendes volt és szupportív. Megértette (látszólag) a problémáimat és próbált segíteni. Nos, az álca megtört. Most éjjel kimentem enni a konyhába, mire kijött utánam, tiszta idegesen, hogy "éjjel nem eszünk, hanem alszunk" és hogy "5 percet kapsz WC-vel együtt, hogy felmenj a szobádba". Mindezt csak azért, mert, hogy 'bevilágít a konyhai lámpa fénye és nem tudnak aludni'. Basszus, elvileg ez az én otthonom is (legalábbis mézes-mázasan ez lett velem elhitetve, amikor visszajöttem múlthéten), ehhez képest úgy beszél velem. És nem egyszeri eset. Tavaly mindennapos volt, ezért költöztem el. Semmit nem tud szépen mondani, ezt is lehetett volna úgy, hogy "figyelj, edd még meg ezt a pár falatot, aztán lassan menj fel" és semmi bajom nem lett volna. Most én reagáltam túl, vagy ez tényleg sok?

Nem azzal van a bajom, hogy egyszer van ilyen, mindenkinek vannak rossz napjai. De tavaly is állandósultak ezek, mindenért beszólt és nem szépen, hanem flegma stílusban, holott azért nem rockot hallgatok éjjel max hangerőn, csak kimentem 3 darab percre enni egy süteményt.



aug. 13. 02:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:

*végignézem


Nah, lebuktam, nem csak toxikus vagyok, de analfabéta is.

aug. 13. 17:56
 62/83 anonim ***** válasza:
54%

#58 azért kapja az ívet a kérdező mert hisztizik mint egy dedós, de el nem gondolkozna azon mennyire paraszt dolog másokat felebreszteni az éjjeli zabalasaval. Még ő kéri ki magának hogy szépen kellett volna mondani.

Lehet hogy szépen is mondhatta volna. De ez meg sem történik ha ő nem veszi semmibe az együttélés szabályait.

És látod most se gondolkozik el magán csak mártírkodik.

aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:
Élvezet nézni, ahogy vergődtök. ^^
aug. 13. 21:41
 64/83 anonim ***** válasza:
51%
Senki se vergődik, mindenki rajtad röhög.
aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
aug. 13. 21:51
 66/83 anonim ***** válasza:
78%
Este 10 óra. Lassan kaja idő van ám!
aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 A kérdező kommentje:

#66.


Oké, ez tetszett. 😂

aug. 13. 21:59
 68/83 anonim ***** válasza:
59%

Élvezet nézni, ahogy vergődtök. ^^


Ahogy te vergődtél anyádék házában? :-D

aug. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
70%
Bezzeg anyuci ellen nincs ekkora szája, csak itt éli ki magát.
aug. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
47%
Annyira nehéz lenne kedves válaszolók nem válaszolni? Jobban ne csesszétek el szerencsétlen kedvét az élettől. Nem, nem normális ez a dolog, mert mi lenne ha éjjel rosszul lenne és vízért menne ki akkor is ugyan ezt kapná s még a szülőnek van igaza... Senkinek semmi köze, hogy nem fizet a kajába vagy hasonlók. Az anyja hívta vissza. Nem tudjátok milyen a kérdező élete, szerintem nem hiába hagyta ott az anyját. Szar amikor az ember a saját otthonában nem ehet éjjel mert leb@sszák.
aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!