Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én reagáltam túl vagy tényleg...

Én reagáltam túl vagy tényleg rossz anya?

Figyelt kérdés

Anyámtól elköltöztem több, mint egy éve, mivel elképesztően toxikus volt velem- most visszajöttem és kezdetben tök rendes volt és szupportív. Megértette (látszólag) a problémáimat és próbált segíteni. Nos, az álca megtört. Most éjjel kimentem enni a konyhába, mire kijött utánam, tiszta idegesen, hogy "éjjel nem eszünk, hanem alszunk" és hogy "5 percet kapsz WC-vel együtt, hogy felmenj a szobádba". Mindezt csak azért, mert, hogy 'bevilágít a konyhai lámpa fénye és nem tudnak aludni'. Basszus, elvileg ez az én otthonom is (legalábbis mézes-mázasan ez lett velem elhitetve, amikor visszajöttem múlthéten), ehhez képest úgy beszél velem. És nem egyszeri eset. Tavaly mindennapos volt, ezért költöztem el. Semmit nem tud szépen mondani, ezt is lehetett volna úgy, hogy "figyelj, edd még meg ezt a pár falatot, aztán lassan menj fel" és semmi bajom nem lett volna. Most én reagáltam túl, vagy ez tényleg sok?

Nem azzal van a bajom, hogy egyszer van ilyen, mindenkinek vannak rossz napjai. De tavaly is állandósultak ezek, mindenért beszólt és nem szépen, hanem flegma stílusban, holott azért nem rockot hallgatok éjjel max hangerőn, csak kimentem 3 darab percre enni egy süteményt.



aug. 13. 02:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
80%

Csukva volt az ajtajuk.


Akkor mennyire voltál hangos, hogy felébresztetted vele???

aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
89%
Arra nem valaszoltal, hogy miert mentel vissza? Mi volt a baj az uj csaladoddal?
aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
57%
milyen lakás ez, ahol a hálóablakkal szemben van a konyha meg fürdőszobaablak? :D
aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
12%
Ne válaszolj neki kérdező, provokál es keresi a kákán a csomót! Ne etesd a trollt!
aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:

Azért jöttem vissza, mert szerettem volna neki adni egy második esélyt. Nem terveztem visszaköltözni végleg, mert toxikus marad már szerintem, de próbáltam jó viszonyt ápolni vele.


De az is sokat elárul, hogy egy ilyen mérgező embert ennyien védenek itt. Ezért van ennyi gonksz, rossz szülő, mert itt ez a normális és még éltetik is őket.

aug. 13. 08:46
 26/83 anonim ***** válasza:
86%
Ne privátban írogass, itt a kérdésed, ezalatt bőven elég válaszolnod. Ha anyádtól már elhúztál, mert annyira toxikus, akkor nyugodtan elhúzhatsz az országból is, hiszen azt írod, az is ilyen toxikus. A többi privátod nem fog megérkezni, ne fáradj, korlátoztam a küldési lehetőséged a tiltás gombbal.
aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
13%

Mondom kérdező, a 4 pipast es a 4 es fel pipast ignoráld, te nem érted, hogy csesztetnek?

Nem látod miket írnak, az a lenéző, csúfságoló tónus?

aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
79%
Biztos anyád a toxikus, mert éjjel aludni akar. Micsoda pszichopata! 🤣 Én is elküldtelek volna melegebb éghajlatra,ha az együttélés alapvető szabályait sem tudod betartani, és még neked áll feljebb.
aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán értem, hogy ha van rendes családod, akkor minek mentél vissza oda, ahonnan elmentél, mert nem tudtál ott élni?

Felnőtt emberek vagytok, saját szokásokkal, rigolyákkal (ami az egyknek természetes, és csak pár perc, az a másiknak vörös posztó), és nem toleráljátok egymást. Akkor minek erőltetni?

aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
19%
27, te az ezredik nickeddel, mert már annyiszor kivágtak, inkább ne trollkodj itt, mert megnt repülsz.
aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!