Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én reagáltam túl vagy tényleg...

Én reagáltam túl vagy tényleg rossz anya?

Figyelt kérdés

Anyámtól elköltöztem több, mint egy éve, mivel elképesztően toxikus volt velem- most visszajöttem és kezdetben tök rendes volt és szupportív. Megértette (látszólag) a problémáimat és próbált segíteni. Nos, az álca megtört. Most éjjel kimentem enni a konyhába, mire kijött utánam, tiszta idegesen, hogy "éjjel nem eszünk, hanem alszunk" és hogy "5 percet kapsz WC-vel együtt, hogy felmenj a szobádba". Mindezt csak azért, mert, hogy 'bevilágít a konyhai lámpa fénye és nem tudnak aludni'. Basszus, elvileg ez az én otthonom is (legalábbis mézes-mázasan ez lett velem elhitetve, amikor visszajöttem múlthéten), ehhez képest úgy beszél velem. És nem egyszeri eset. Tavaly mindennapos volt, ezért költöztem el. Semmit nem tud szépen mondani, ezt is lehetett volna úgy, hogy "figyelj, edd még meg ezt a pár falatot, aztán lassan menj fel" és semmi bajom nem lett volna. Most én reagáltam túl, vagy ez tényleg sok?

Nem azzal van a bajom, hogy egyszer van ilyen, mindenkinek vannak rossz napjai. De tavaly is állandósultak ezek, mindenért beszólt és nem szépen, hanem flegma stílusban, holott azért nem rockot hallgatok éjjel max hangerőn, csak kimentem 3 darab percre enni egy süteményt.



aug. 13. 02:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
69%
Látod, a család nem olyan jó dolog. Költözz el végleg
aug. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Lett egy másik családom amúgy, akiket én választottam és hivatalosan már náluk élek. És valahol furcsa is, hogy kapok végre anyai szeretetet.
aug. 13. 02:39
 3/83 anonim ***** válasza:
37%

“ Mindezt csak azért, mert, hogy 'bevilágít a konyhai lámpa fénye és nem tudnak aludni'


Gratulálok!

Anyádnak igaza van, éjszaka nem eszünk, alszunk, nem ébresztjük fel a másikat.

Veled nem lehet együttélni.

aug. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:

#3.


Csukva volt az ajtajuk.

Meg amikor a saját gyereked hazatér 1 év után, tényleg nem lehetsz egy picit toleránsabb? 5 percre mentem le.

aug. 13. 06:44
 5/83 anonim ***** válasza:
36%
Ha a saját anyádhoz hazamész egy év után, nem lehetsz vele szemben toleránsabb? Ő álljon vigyázzba, mert te éjjel zabálsz? Igaza volt. Húzz fel a szobádba és örülj, hogy egyáltalán hazamehetsz.
aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet, hogy a szexet zavartad meg?

Vagy a kaját sajnálta?

Ha egyszer valaki mar kimutatta a foga fehérjét, az még kifogja, ha adsz alkalmat!

Ne dőlj be a mézi mázi dolgoknak!

aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
62%

"Meg amikor a saját gyereked hazatér 1 év után, tényleg nem lehetsz egy picit toleránsabb? 5 percre mentem le."


A saját gyerekemtől elvárnám, hogy legyen annyi esze, ne ébresszen fel éjjel. Tudod ha csukva van az ajtó és nem világít be a lámpa meg nem csapsz zajt, nem ébredt volna fel.

aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:

#5.


Tudod, amióta van egy normális, új családom, azóta tudom, hogy ezt lehet szépen is mondani.

aug. 13. 07:58
 9/83 anonim ***** válasza:
81%

Akik ilyen minimális zajra felébrednek azok alapból nyugtalanok, szorongók.

Költözz el végleg. Anyád nem fog változni.

aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
77%

"Nem csaptam zajt és az ajtó csukva volt. De Te olyan okos vagy persze. Azért van egy hulladék szülő az országban, mert olyan a felfogásuk, mint neked. Aztán persze megnyomorodik a gyerek egy életre. Értem én, hogy utálod az életed és ezt rajtam vezeted le, de ez rohadt szánalmas és gyerekes."


Csak érdekelne, ha ez így történt, mégis hogy vette észre, hogy te a konyhában vagy?

aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!