Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az rossz jel, ha még nem...

Az rossz jel, ha még nem reagáltak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, most májusban fogok vizsgázni és szerzem meg a logisztikai ügyintéző képesítésem.

16 éves korom óta dolgozom.

2 éve dolgozom szakmán belül, mint gyakornok/diák

illetve középhaladó angol szinten állok, amit majd akarok fejleszteni vizsgák után, amint több időm lesz...


Gyerekkori barátom egy nagyobb céghez jutott be, gyári munka. Most keresnek embert, április 30 a határidő a jelentkezésre, én kb 1 héttel ezelőtt jelentkeztem de még semmi válasz. Lehet, hogy a határidő leteltével összesítik és értesítik a jelentkezőket?


Illetve ez egy gyári munka, amilyen pozícióra jelentkeztem most, köze nincs a szakmámhoz, monoton és három műszakos.

Viszont nagyon jól fizet. Bejelentett 8 órás állás, nettó 117 eFt + 23 Cafetéria + műszakpótlék + fejlődési lehetőség. Ismerősöm a próbaidő alatt keresett 150 eFtot + a többi.


Nagyon jó fizetésnek gondolom, a mai viszonyokhoz képest, viszont hosszú távon egészséges, 3 műszakozás?


Vagy inkább keressek szakmai munkát amivel kb keresek majd 120-130 eFtot?!


Te mit tennél? Vélemények? Ötletek? Javaslatok?


2014. ápr. 23. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha április 30 a határidő a jelentkezésre, akkor április 30 előtt nem nagyon fognak jelezni. Sőt, még akár 2-4 hét is eltelhet.. sőt több is, ha pld. közben felvesznek valakit, és mondjuk az illető próbaidő alatt elmegy vagy kirakják.


Nagyon jól fizető állásnak nem mondanám a nettó 117 ezret + 23 cafeteria + műszakpótlék (az kötelező).. sőt, inkább szégyen és kizsákmányolás... :( De hát ez van...


Én amúgy a helyedben arra a helyre mennék, ahova először felvesznek, és ha nem jó, közben még mindig lehet keresgélni onnan. :)

2014. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 500 főnél nagyobb a gyár akkor egy hónapig is eltarthat mire jelentkeznek a határidő lejárta után.

Egy gyárban mindig szükség van logisztikusokra, így később lehet felajánlanak valami képzettségedhez passzoló pozíciót, ha meg nem majd keresel mást.

2014. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!