Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én reagáltam túl vagy tényleg...

Én reagáltam túl vagy tényleg rossz anya?

Figyelt kérdés

Anyámtól elköltöztem több, mint egy éve, mivel elképesztően toxikus volt velem- most visszajöttem és kezdetben tök rendes volt és szupportív. Megértette (látszólag) a problémáimat és próbált segíteni. Nos, az álca megtört. Most éjjel kimentem enni a konyhába, mire kijött utánam, tiszta idegesen, hogy "éjjel nem eszünk, hanem alszunk" és hogy "5 percet kapsz WC-vel együtt, hogy felmenj a szobádba". Mindezt csak azért, mert, hogy 'bevilágít a konyhai lámpa fénye és nem tudnak aludni'. Basszus, elvileg ez az én otthonom is (legalábbis mézes-mázasan ez lett velem elhitetve, amikor visszajöttem múlthéten), ehhez képest úgy beszél velem. És nem egyszeri eset. Tavaly mindennapos volt, ezért költöztem el. Semmit nem tud szépen mondani, ezt is lehetett volna úgy, hogy "figyelj, edd még meg ezt a pár falatot, aztán lassan menj fel" és semmi bajom nem lett volna. Most én reagáltam túl, vagy ez tényleg sok?

Nem azzal van a bajom, hogy egyszer van ilyen, mindenkinek vannak rossz napjai. De tavaly is állandósultak ezek, mindenért beszólt és nem szépen, hanem flegma stílusban, holott azért nem rockot hallgatok éjjel max hangerőn, csak kimentem 3 darab percre enni egy süteményt.



aug. 13. 02:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, tudom milyen, nekem se szabad éjjel kimennem enni, wcre is csak csendben, mert itthon "rosszalvóak" és mindenre felkelnek. (Amúgy én is az vagyok, lakótársaim engem is húznak fel rendesen az éjjeli "nassolásaikkal"), de ha csak a fény zavarja anyukádat vegyél neki szülinapjára sötétítőt, hasznos dolog az. Főleg ha nem zakatolsz és normálisan csendben járkálsz akkor semmi baja nem kéne legyen. S ha tényleg ilyen idióták a pasijai hagyd ott inkább őket, jobb lesz neked nélkülük.
aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
22%

A emberek nem változnak.

Miért költöztél haza egy plusz családtaggal?

Palit vagy nőt vittél pluszban?

aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
42%

"Gratulálok!


Anyádnak igaza van, éjszaka nem eszünk, alszunk, nem ébresztjük fel a másikat.


Veled nem lehet együttélni."


Jeeeeeeejjjjjjzusom!!! Mííííííííívaaaaaaan????????? Ezt hogy is hívják?

Áldozathibáztatás? VAgy "kérdező ellen való visszafordítás"? Vagy milyen neve van még a pszichológiában ennek a jelenségnek?



Mindenesetre mentálisan érdekes állapotban lehet az a válaszoló, aki bajban lévőbe belerúg.....

aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
69%

"A konyha ablak szemben van a hálószobáéval és bevilágított. De egyrészt ezt nem tudtam"


Te előtte nem ott laktál? Vagy átalakították a lakást, miután 1 éve elköltöztél, hogy nem tudtad, a konyhaablak szemben van a hálószobáéval?


"a fürdőszoba ablak is szemben van a szobájukkal"


Érdekes ház lehet, kb. minden helyiség ablaka pont szemben van a szülői hálószoba ablakával - szóval ez vagy egy U alakú épület, és a szülők hálója hatalmas, hogy minden más ablak pont szemben van vele, vagy a házon belül vannak ablakok a helyiségeken, amelyek pontosan egymásra néznek. Mindenhogyan érdekes ház.

aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
20%
34-esnek se megy a szövegértelmezés: azt nem tudta, hogy bevilágít a fény a konyhából, nem azt, hogy hol az ablak.
aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
75%

35, nem vagy túl okos, igaz?

ha tudja, hogy ott az ablak, tudja, hogy bevilágít, trollocskám.

aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
13%

Nem biztos, hogy tudja. Lehet, hogy olyan gyenge fénnyel világított a konyhában, hogy joggal gondolhatta azt, hogy az nem fog bevilágítani a szobaablakon (pl. kisteljesítményű zseblámpa).

Ha felkapcsolta a konyhai nagyvillanyt a plafonon, akkor igen, gondolhatta.

aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
16%
Magyarul én nem tudom, hogy pontosan mit kapcsolt fel, én szigorúan csak a leírt szöveget értelmeztem, ami ennyi lehetőséget kínál. Neked ez nem ment.
aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
68%
Ha annyira jó volt neked az új családodnál,akkor nem költöztél volna vissza. Gondolom már nagykorú vagy. Ha anyádé a lakás,akkor joga van ahhoz,hogy ne zavarják fel éjjel. Meg minden máshoz is. Ha nem tetszik,költözz vissza,és újra nyugodt lehetsz. Vagy onnan is kiraktak mert nem tetszett,hogy hajtottak neked fejet?
aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
73%
Most ennél a kérdésnél tényleg a lámpa es a megvilágítás a lényeg, részletekbemenően, szőrszálhasogatóan, szinte villanyszerelő kell ehhez a kérdéshez, annyi jelentektelen hulye reszleten fennakadni, RÖHEJ!
aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!