Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Végig kell néznem hogy a...

Végig kell néznem hogy a gyerekem hajléktalan lesz?

Figyelt kérdés
34 éves, nem szeret dolgozni és nem is akar... egy barátja telkén lakik egy sátorba...nem tudok neki parancsolni,mert nem hallgat már rám. Bpest elég nagy hely, tehát munkát találna.Lassan beleőrülök a tehetetlenségtől. Természetesen engem hibáztat mindenért. ( pl azért mert neki nem adok havi 300.000 ft és ő nem csinálna semmit...)
jún. 25. 16:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/150 anonim ***** válasza:
57%
egy felnott ember ha hibaztatja a szuleit meg avilagot maga helyett az egy nulla alak azt kapja az elettol amit erdemel. nem a ti dolgotok mar rola gondoskodni, esigen ha kell o fogja valasztani a hajlektalansagot es ennyi. a baratnom fia 27 evesen egyik naprol masikra abbahagyta a munkajat otthagyta az eljegyzett menyasszonyat eladta a lakasat es elverte a penzet. amikor segitettek anyagilag eldorbezolta azt is aztan meg osszehaverozott olyanokkal akik az utcan eltek. 2019 ota hajlektalan, raszokott az italra ha van penze fure azt se veti meg. a csaladjaval ritkan beszel akkor is telefonon. a szulok belattak hogy az o elete es mar nem is problkoznak semmivel. sajnos vannak emberek akiket nem ehet ellokni a mozdony elol hiaba latja mindenki hogy a vesztukbe rohannak. a lovat odaviheted a vizhez de nem ihatsz helyette. hagyjatok beken a maga utjan menni.
júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/150 anonim ***** válasza:
49%

39 es nek. rengeteg egyszeru es biztos modszer van arra hogy kilepj az elok sorabol. nem fog senki hianyolni, azilyen mentalitassal jobb is ha nem szaporitod az ingyen ebedet kovetelok szamat. mellesleg ehen halni eleg kellemetlen mint ahogy mondjuk minusz 20 fokban megfagyni egy kapu aljban.

van egy rokonom akinek ilyen felfogasu volt a lanya mint te. 26 evesen lett ongyilkos. a szulok meg a temetest se voltak hajlandoak kifizetni ugyhogy 2 evig a hutokamraban taroltak a hullat. aztan az allam elhamvasztotta, urna sirhely semmi nem emlekeztetett ra hogy eyaltalan elt. a szulei azota se emlegetik mintha nem is elt volna. ezt azert irtam hogy megmutassam neked ahogy te belesz@rsz a vilagba hogy nem erdekel a vilagot sem erdekli hogy mikor es hol lepsz ki belole. ennyi az egesz.

júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/150 anonim ***** válasza:
49%

utolso vagyok. ez az egesz "lazadas" vicc , olyan mint egy 3 eves gyerek toporzekolasa a csokis pult elott.

addig jarhat a szaja amig eltartjak. utana eldontheti hogy ehenhal, megfagy esetleg bortonbe kerul mert ehsegeben lopni fog.

viszont ahhoz gyava hogy ongyilkos legyen. mivel most van penze a vilag legegyszerubb dolga ha megfelelo mennyisegu droggal vagy gyogyszerrel tullovi magat. nem faj nem szenved es vege a "fos" eletnek. meg tippeket is tudok adni privatban hogy ne kelljen az allamtol "szurit" kerni. ugyse adnak. de biztos elintezesi modszerek vannak szazaval. csak hat az ilyen ember meg ehhez is gyava;-)))))) kis hulyecske aki anyuka penzevel a zsebeben meg fodellel a feje felett hadakozik a semmivel. Don Qijote csak gyenge valtozatban.

júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/150 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdekel #78 hogy nem fog rám senki sem emlékezni. Amikor halott leszek már nem tök mindegy? Ezt úgy mondod, mintha ezzel most úgy meg tudnál ijeszteni... Jól tette a lány, hogy nem hagyta magát és kilépett korábban, mint hogy 40+ évig bérrabszolgáskodott volna.

És nincs rengeteg egyszerű és biztos módszer. Senki sem képes mondani egyet sem. Aki csak a szokásos öngyilkossági módszereket képes mondani az nem lát bele, hogy a legtöbbjét nagyon sokan túlélik és csak lenyomorodnak egy egész életre.

júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/150 anonim ***** válasza:
3%
"3 éves gyerek toporzékolása" Aha, tehát azért mert mi nem akarunk rabszolgasorsba állni, ezért egyenlő a mentalitásunk egy 3 éves gyerekével?
júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/150 anonim ***** válasza:
68%
Én totál megértem azt,aki nem akar mocskos rabszolga lenni! Én dolgozok sajnos,de rühellek,néha a tükörbe se birok belenézni, annyira megalázva érzem magam! Ott b*ssza meg a rendszer meg a világ,ahol van. N
júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/150 anonim ***** válasza:
69%

Még mindig szórakoztató olvasni a nagy melldöngetős "akkor sem leszek rabszolga, inkább megdöglök" szövegeket. 🙂 Főleg annak tudatában, hogy amikor zár a pénzcsap, első sorban rohannak majd kulimunkát végezni három műszakban a legótvarabb gyárban. 😉


Pláne vicces volt, amikor egyrészt (ahogy várható volt) jött a duma, hogy ők márpedig mennyire nem tesznek majd így és kitartanak az elveik mellett (persze, fotelhuszár!), másrészt valami civilitálatlan jószág küldött egy jó fröcsögős, trágárkodós privátot, jót röhögtem rajta.🤣

júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/150 anonim ***** válasza:
0%
Mert te aztán csak tudod #85. Lehet, hogy TE rohannál kulimunkát végezni egy ótvar gyárban, de sokunk nem fog soha semmilyen körülmények között sem. Fel tudod fogni nagyeszű sündisznó? Ne projektáld a TE döntéseidet másra. Te vagy itt egyedül a bohóc és te röhögtetsz itt bennünket a sületlenségeiddel.
júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/150 anonim ***** válasza:
79%
#84 Persze, erről beszéltem. :D Vered a nyálad, hogy te mennyire nem, mert most még eltartanak. Várjuk ki a végét! :D
júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/150 anonim ***** válasza:
0%
Várjuk! Nem neked lesz igazad, ezt garantálhatom!
júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!