Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Végig kell néznem hogy a...

Végig kell néznem hogy a gyerekem hajléktalan lesz?

Figyelt kérdés
34 éves, nem szeret dolgozni és nem is akar... egy barátja telkén lakik egy sátorba...nem tudok neki parancsolni,mert nem hallgat már rám. Bpest elég nagy hely, tehát munkát találna.Lassan beleőrülök a tehetetlenségtől. Természetesen engem hibáztat mindenért. ( pl azért mert neki nem adok havi 300.000 ft és ő nem csinálna semmit...)
jún. 25. 16:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/150 anonim ***** válasza:
17%
De amúgy mindenkinek jobb lenne, ha nekünk munkautálóknak megadnák az eutanázia lehetőségét. Nem kéne eltartani senkinek és nem kéne egész álló nap velünk veszekedni, hogy menjünk el dolgozni, miközben mi nem akarunk. Hidd el, elég sokan kérnénk a gyilkos szurit.
jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/150 anonim ***** válasza:
17%
61# egyetértek,gyűlölök a főnök rabszolgája lenni. Megértem ha nem akarsz dolgozni. Rokonomat is én pénzelem egy ideje,mert szegény nagyon tönkrement a munkában. Neki is jó,nekem is jó,mrrt főz nekem,és mindig patyolat tiszta a lakás,és vigyáz a kutyámra is.
jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/150 anonim ***** válasza:
0%

#63 Mert nem egyszerű barbár módszerekkel kinyírni magad. A legtöbb elérhető öngyilkossági módszer az vagy nem öl meg hanem csak lerokkant örökre, vagy pedig kínkeservesen fájdalmas és hosszú. Mivel ösztönileg nem akarjuk, hogy fájjon nekünk valami, nem tudom magam rávenni arra, hogy elvágjam a torkom vagy felvágjam az ereim. Hidd el, nem azért nem teszem, mert annyira élni akarok. Hanem mert kutyául fájna és abban a pillanatban nem akarom, hogy valami annyira fájjon.

Magasból ugrani pedig csak leparalizál nyaktól lefele. Nagyon sok ember éli túl a Golden Gate hídról az ugrást.

jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/150 anonim ***** válasza:
69%

Az élettörténetedet olvasva egyperces néma csönddel tisztelgek anyád előtt, aki először a beképzelt tróger apádat tartotta el, majd most a beképzelt tróger gyerekét. Remélem összeszedi a lelkierejét és kidob vagy otthagy magadra, hogy boldogulj.


Kérdező, ezért tetted jól, hogy a gyerekednek megmondtad, hogy nem tartod el és elcuccolt sátrazni. Lassan összeszedi magát, hidd el. A családban volt ugyanilyen felnőtt "gyerek", a szülők hosszú éveken át nézték el neki, hogy fetreng otthon, mint egy hisztis lajhár. Csak akkor ment el, mikor mindkét szülő lerobbant, és a család többi tagja elküldte a halál f-szára. Azóta dolgozik. Előbb kellett volna ezt meglépni.

jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/150 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem te nagyon el vagy tèvedve. Tedd össze a két kezed, hogy ilyen türelmes anyád van. Lehettél volna egy tinianya becsúszott gyereke is, vagy egy C család 5. gyereke, vagy valami alkesz állatoké. Ehelyett olyan családba születtél, ahol eltartanak. Becsüldd meg anyádat inkább amég van, mert addig tart a jó világ neked, utána mehetsz melózni.
jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/150 anonim ***** válasza:
0%

#69 Nem fog elmenni a kérdező gyereke, hidd el. Annál nagyobb a munkautálata, mint hogy beálljon a rabszolgasorsba.

#71 Nem vagyok eltévedve. Nem teszem össze a kezem, mert a születés, legyen az bárhova is, a világ legorsszabb dolga. Annál a dolognál, hogy munka, egyszerűen semmit sem rühellek jobban. Gyűlölöm, hogy ehhez a fos földi élethez kötelező dolgozni. Nem becsülöm meg őket, rühellem a családom mint egy darab sz*rt.

jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/150 A kérdező kommentje:
Hú...ezek a válaszok...nem semmi vagy...bízom benne,hogy a fiamnak vannak más gondolatai is. Viszont te hiába írod itt hogy mit gondolsz meg mit teszel, mégsem tetted meg, mert anyukád eltart és otthon laksz. Majd gyere vissza ide és írd meg, amikor már meglépted,hogy a szabad ég alatt alszol munka nélkül, fürdés lehetősége nélkül,és nem tudod a hűtőt kinyitni mert nincs...
jún. 27. 06:56
 68/150 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pszichológushoz kellene fordulni, mert az, hogy a fiad ennyire érdektelen, korántsem normális, biztos, hogy valamilyen mentális-pszichés zavarra vall.


Továbbá ki tudja, meddig élünk, jó lenne, ha tudomásul venné, hogy neki is be kell illeszkednie a társadalomba, ha netán veled történik valami, senki sem fogja helyette kifizetni a számláit.

jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/150 anonim ***** válasza:
46%
*gyereked
jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/150 anonim ***** válasza:
3%
#74 Miért kéne beilleszkednie? Nem kötelező. Ha ne akar, akkor nem fog.
jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!