Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Végig kell néznem hogy a...

Végig kell néznem hogy a gyerekem hajléktalan lesz?

Figyelt kérdés
34 éves, nem szeret dolgozni és nem is akar... egy barátja telkén lakik egy sátorba...nem tudok neki parancsolni,mert nem hallgat már rám. Bpest elég nagy hely, tehát munkát találna.Lassan beleőrülök a tehetetlenségtől. Természetesen engem hibáztat mindenért. ( pl azért mert neki nem adok havi 300.000 ft és ő nem csinálna semmit...)
jún. 25. 16:55
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/150 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem rosszból, de anyu pénztárcája mögül könnyű itt játszani a forradalmárt:)
júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/150 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem rosszból, de anyu ötlete volt ideerőszakolni engem, persze hogy kihasználom az Ő rossz döntését :)
júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/150 anonim ***** válasza:
72%
23-as jól látja, hogy itt valami kezeletlen mentális állapot lehet a dologban. Én leginkább depresszióra tippelek.
júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/150 anonim ***** válasza:
48%
naes ha az? nem a mi dolgunk segiteni rajta.
júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/150 anonim ***** válasza:
57%

88.: Pedig nem szabadna ilyet írni, a törvény nem véletlenül olyan, amilyen. Ha valaki ilyeneket irkál, akkor odacsődül a sok öngyilkos hajlamú ember és még nőhet is az esetszám.

Az öngyilkosjelöltnek pszichés segítség kell, nem a tuti módszerek ajánlgatása.

júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/150 anonim ***** válasza:
15%

Jól törölték az önrendelkezésről szóló hozzászólásokat. Szopjon le ez a társadalom tövig csulásan, hogy kényszeríteni akarják azt tovább szenvedni aki nem akar élni. Mert ezzel a hozzáállással csak hagyjátok tovább szenvedni az öngyilkos hajlamúakat :D

Ebben a világban nincs effektív mentális segítség. Sosem létezett. Az önrendlekezésnek emberi jognak kéne lennie. Pont.

júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/150 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy örüljetek, ma ultimátumot kaptam én is anyámtól. 1 hét és hajléktalan leszek. Kiprovokáltam sajnos. Mai közös vásárlás után megint jött a f*szságaival, hogy dolgozzak má'. Erre úgy leüvöltöttem a fejét az utcán, hogy konkrétan odaszaladtak az emberek, hogy mi történik. Szerintem több sarokkal arrébb hallani lehetett, hogy torkom szakadtából ráüvöltöttem, hogy f*sznak szültél meg te baromállatja... Nem tetszett neki, miután hazaértünk órákig bömbölt, sírt. Ez van, nemrég elmondta, hogy hát akkor ennyi volt. Nekem nincs empátiám olyan emberekkel szemben, akik ideszültek erre a bolygóra bárkit is.
júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/150 anonim ***** válasza:
63%
Vár a gyár... 😉
júl. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/150 anonim ***** válasza:
2%
Soha 😂
júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/150 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván ezt írod, mert most (még) tele a pocak.🤣


De nyugi, nem csak a gyári munka van, lehetsz közmunkás is, ha mázlid van.😉

júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!