Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Végig kell néznem hogy a...

Végig kell néznem hogy a gyerekem hajléktalan lesz?

Figyelt kérdés
34 éves, nem szeret dolgozni és nem is akar... egy barátja telkén lakik egy sátorba...nem tudok neki parancsolni,mert nem hallgat már rám. Bpest elég nagy hely, tehát munkát találna.Lassan beleőrülök a tehetetlenségtől. Természetesen engem hibáztat mindenért. ( pl azért mert neki nem adok havi 300.000 ft és ő nem csinálna semmit...)
jún. 25. 16:55
 111/150 anonim ***** válasza:
17%
Sosem fogom megbocsátani szüleimnek hogy világra hoztak. Kicseszettül mérges vagyok rájuk, hogy tudták milyen rossz az élet (objektív tény) és még is ide erőltettek szenvedni. NEM AKAROK DOLGOZNI. NEEEM.
júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/150 anonim ***** válasza:
82%
Mondtam, hogy megy, amikor zár a pénzcsap.😃 Szép volt Kérdező, jól csináltad.👍
júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/150 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! 112 Most várom a hatást...már 2 hete tart a munka, de egy hete szenved...mindentől is. Mondjuk messze van, külföldön...mostmár a tudatába ott van, hogy mindent elcseszett...
júl. 31. 20:23
 114/150 anonim ***** válasza:
32%
Szép volt kérdező, fiad beállt a rabszolgasorsba, csak így tovább 👍 Innentől kezdve gyűlölni fogja élete minden másodpercét, mint minden munkás ember. 👍👍👍👍👍
júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/150 anonim ***** válasza:
78%

112-es vagyok, nyilván rinyál egy kicsit még, de bele fog rázódni (mert nincs más választása, ha következetesen tartod magad az elhatározáshoz, hogy tartsa el magát). Szurkolok neki is, neked is.


És úgy sejtem, ez vár a többi léhűtőre is, amikor az ő hozzátartozóik unják meg az élősködést.😉

júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/150 anonim ***** válasza:
17%

Én sosem tudtam belerázódni amíg dolgoztam 115. Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy belenyugszik, hogy ez az élet. Várjuk ki a végét, simán lehet, hogy megint otthagy csapot-papot és vissza a sátras élethez. Sőt, nagyon nagy a valószínűsége, hogy visszatér a szabadságba és nem marad rabszolga.

Szurokolok a kérdező fiának, hogy térjen vissza a munkanélküli élethez, ne kelljen neki raboskodni a postán.

Én pedig köszönöm, inkább léhűtő maradok mert az akarok maradni és kész.

júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/150 anonim ***** válasza:
17%
És sosem értettem az olyan válaszolókat, mint a 115. Miért szurkolnak, hogy még több ember legyen rabszolgasorsba? Miért szeretik látni, hogy a léhűtő szenvedni fog a munkájában? Miért akarják ráerőltetni a normál munkás életet a normál munkás életet nem szeretőkre?
júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/150 anonim ***** válasza:
73%

Az ingyenélő parazitizmus zavar. 😉 Az, hogy valaki a társadalom hátán éldegél úgy, hogy nem tesz bele semmi értéket (jelen esetben a munkájával nem járul hozzá a közöshöz), csak kivesz belőle. Nyilván kényelmes így élni, csak kicseszés mindenki mással, akkin élősködik a parazita.


Nem zavar a szabadság és a nyugodt életre vágyás! De (sajnos) nincs ingyen kenyér, tehát tenni kell érte, mégpedig munkával. Igenis vannak olyan munkák, amik nem egyenlők a kínszenvedéssel, ez elsősorban érdeklődés, hozzáértés és hozzáállás kérdése.


116-os, te is csak addig leszel léhűtő, míg egy szép napon végleg elzárják a pénzcsapot. És akkor már te is robogsz dolgozni oda, ahol tudsz.🙂

júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/150 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekel, hogy vették fel sok év kihagyás után. 10-15 éve diplomával is egy állásra több százan ugrottak és nehéz volt elhelyezkedni. A postára most mindenkit felvesznek? Milyen munkakörben dolgozik a fiad?
júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/150 anonim ***** válasza:
17%

#118 Mert szerinted minket nem zavar, hogy létrehoztak akaratunk ellenére? Hidd el, ha elérhető lenne már az a kicseszett gyilkos szuri, legtöbbünk már itt sem lenne! Ha ennyire zavarják a paraziták a társadalmat, miért nem nyomnak minket össze végre?

Nekünk NEM TETSZIK AZ UNIVERZUM MŰKÖDÉSE! Nem tudjuk elfogadni, hogy nincs ingyen kenyér, képtelenség elfogadnunk és beletörődnünk. És mentálisan én teljesen ép vagyok, racionálisan látom az életet.

Nincs olyan munka, ami nem egyenlő a kínszenvedéssel. Mindenhol minimum 40 órát kell raboskodni egy héten, más mondja meg neked, hogy mit mikor csinálj (főnök vagy ügyfél). Ez számomra maga a pokol.

És nem, ha elzárják a pénzcsapot akkor sem megyek dolgozni. Nem mindenki olyan mint te. TE robognál a legközelebbi munkahelyre. Én az öngyilkosság felé robogni, ugynais a legrosszabb barbári öngyilkosság is jobbnak tűnik, mint BÁRMILYEN MUNKA.

júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!