Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Végig kell néznem hogy a...

Végig kell néznem hogy a gyerekem hajléktalan lesz?

Figyelt kérdés
34 éves, nem szeret dolgozni és nem is akar... egy barátja telkén lakik egy sátorba...nem tudok neki parancsolni,mert nem hallgat már rám. Bpest elég nagy hely, tehát munkát találna.Lassan beleőrülök a tehetetlenségtől. Természetesen engem hibáztat mindenért. ( pl azért mert neki nem adok havi 300.000 ft és ő nem csinálna semmit...)
jún. 25. 16:55
 91/150 kürtőskalácska ***** válasza:
69%

89 akkor hova mész?

Nem hiszem el hogy valakinek az az életcélja hogy megdögöljön.

júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/150 anonim ***** válasza:
19%
#90 te is aztán egy krva jó ember lehetsz,ha ilyen rosszakat kivánsz másoknak :D Semmivel nem vagy több senkitől.
júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/150 anonim ***** válasza:
20%
92-es, nem kívántam neki semmi rosszat. A távkiértékelős hozzászólásod innentől értelmetlen.🙂
júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/150 anonim ***** válasza:
0%
93# Téged meg kikéne már innen tiltani,osztod itt a népet,holott inkább a saját házad táján kéne sepregetned. Ostoba.
júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/150 anonim ***** válasza:
0%

#90 Soha a büdös életbe. Akármennyire is szenvedni fogok az éhségtôl. Ne projektáld a saját döntéseid rám, nem érvényesek rám mert ezek a te döntéseid. Az én életösztöneimet te ne akard kitalálni, hogy ilyen helyzetben mit csinálnék. Nagyon frusztráló és idegesítő hogy mennyire nincs igazad, konkrétan átütném a monitort.

#91 Nem életcélom megdögleni, de más választásom nincs ha semmi kedvem dolgozni. Ez van, meghalás van akkor.

júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/150 anonim ***** válasza:
100%
95-ös, sürgősen kérj pszichiátriai segítséget. Jobbulást kívánok.
júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/150 anonim ***** válasza:
87%
Martin, ezt már 100x eljátszottátok anyáddal. Évek óta kapod az utolsó ultimátumot.
júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/150 anonim ***** válasza:
61%
97.: Kit érdekel, hogy ő Martin, vagy nem Martin? Segíteni kell rajta.
júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/150 anonim ***** válasza:
3%

#96 Nem. Nekem nem kell semmilyen dilidoki, nem szorulok psziciátriára. Sosem fogok menni ilyenre.

#97 Ja de ennyire sosem kaptunk még össze, ez durva eset volt.

júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/150 anonim ***** válasza:
56%
98 as . azon kell es lehet segitenei aki akarja ezt. ez a ficko nem tart igenyt senkitol ilyenre hagyni kell csinaljon amit akar. ha el akar pusztulni hat pusztuljon. Neked hianyozni fog? mert nekem biztosan nem. az o elete az o problemaja. ennyi.
júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!