Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » “Drogos” 17 éves vagyok,...

“Drogos” 17 éves vagyok, anyám túlreagálja vagy normális az ilyen reakció tőle?

Figyelt kérdés

Antipszichotikum (kis mennyiségben altató, nagy mennyiségben leszedált állapotot előidéző gyógyszer) és nyugtató (frontin) + alkohol függő vagyok/voltam.

Antipszichotikumot és nyugtatót már pár hónapja nem használtam, de az alkohollal gondok vannak. Kb bármikor ha depressziósnak vagy öngyinek érzem magam akkor leiszom magam. Ez ilyen egy két hetente jön elő, van, hogy egy héten többször is.


Szerdán magam alatt voltam, öngyi akartam lenni ezért megittam egy üveg bort. Ezt elmondtam pénteken anyámnak, erre ő kiakadt és azzal jött, hogy adjam oda a lakáskulcsot és nem jöhetek fel többet hozzá. És idézem “a terapeutád borát lopd el, őt fizetik, hogy elviselje a sz@rságaidat”. Szóval ja. Átmentem apámhoz. Nem adtam oda a kulcsom mert nehogymár kizárjon a saját lakásomból.


Ez a reakció normális tőle?

Ha vannak itt szülők, ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?


Köszi



jún. 23. 01:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdezném mert gondolom felnőtekkel írogatok (legalábbis remélem), ha a ti gyereketek kerülne ilyen helyzetbe akkor úgyanígy állnátok hozzá mint hozzám hogy “csak tinidráma” vagy azért ott komolyabban vennétek a helyzetet?😂😂😂💀💀💀
jún. 23. 10:17
 32/70 anonim ***** válasza:
86%

"Az erzés kölcsönös, egyikünknek se kell a másik…"


Csupán veled ellentétben ő nem tud megszabadulni tőled, míg te mehetsz, amerre látsz, ha akarsz

jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

Miért nem tud megszabadulni? Megmondja apámnak, hogy mostantól nála (apánál) legyek és akkoe bumm nem lát többet.


Amúgy másfél hónap és 18 leszek szóval ja, nem kell sokáig elviselnie a fejem :-D

jún. 23. 10:22
 34/70 anonim ***** válasza:
78%

31-re


Nos, felnőtt vagyok, van gyerekem is. Sőt, kapaszkodj, ő valóban drogos, aki ugyan nagyon régóta tiszta, de egész életében függő marad.

Nem, nála nem tinidrama volt, ő komoly veszelyhelyzetekbe kerult a drog miatt és a depressziója se "olyan depi vagyok majdnem öngyi lettem" szinten volt. De mivel picivel tobb ésszel rendelkezett, mint te, ő hajlandó volt lépni és tenni magáért és a szeretteiért, mert felismerte, így nem mehet tovább. Ha nem így lett volna, bizony adhatta volna ő is a kulcsot és mehetett volna, amerre lát

jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Mit tolt?
jún. 23. 10:24
 36/70 anonim ***** válasza:
88%

25 akkor ölje meg magát ott a kés, ne rám ragadjon kést meg pofozgasson erről ennyit. Én nekem se kellett egy ilyen anya aki a “miattad leszek újra rákos”-on meg a pofozgatáson kívül mást nem tesz hogy segítsen.🤷‍♂️


Az erzés kölcsönös, egyikünknek se kell a másik…


Ez rád is vonatkozik ugye tudod? ne borocskát kortyolgass ha öngyi akarsz lenni, hanem normálisan valódi szándékkal kell lenni mert ez csak szánalmas vergődés. Mit az hogy megkarcoltam a karom mert ööönygiii vagyok meg depis meg szomcsi....ad egy kis drogot és nem leszek szomcsi...


Aki tényleg meg akar halni az nem úgy megy hogy anyaa képzeld meg akartam halni jajj de rossz nekem simizd a buksim légyszi hanem elmegy és megteszi reklám nélkül. Ez csak tinihiszti egy életképtelen kisgyerektől.


Nem kell anyád? Akkor el lehet húzni az Ő lakásából és nem kell az Ő pénzén élősködni. Te megadnak még a piát se tudod megvenni, a egyetlen pozitív hogy képes vagy kettesnél jobb jegyet szerezni egy szakközépen, ami kb egy értelmesebb csimpánznak is megy.

jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy megkérdezném mert gondolom felnőtekkel írogatok (legalábbis remélem), ha a ti gyereketek kerülne ilyen helyzetbe akkor úgyanígy állnátok hozzá mint hozzám hogy “csak tinidráma” vagy azért ott komolyabban vennétek a helyzetet?😂😂😂💀💀💀


Az én gyerekem nem egy élhetelen drogos kis görcs hanem normális, jó tanuló gyerek, akiből értelmes, felnőtt, a társadalom hasznos tagja lesz, veled ellentétben.

jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:

#34



Novemberben elkezdtem xanaxozni, 3mg ot toltam minden nap 3 hetig, utana egyszer kest vittem a suliba es ott elkaptak, bevittek pszichiatriara.



Amugy imadom h aki gyogyszerfuggo az rogton kevesbe drogos, mert tudodamikor ket-3 honapig hatalmas mennyisegben antipszichoztam, akkor 3-4 naponta toltam, utana folyton remegtem (napokig) fajt a fejem, hanytam, izzadtam, volt hogy paranoiás lettem es napokat fent voltam mert feltem, hogy betornek a lakasba es kinyiffantanak amig alszok. Es tobbszor is tuladagoltam magam majdnem megallt a szivem mert annyira “lelassultam” lelassult a szivveresem, elakadt a lelegzetem is ketszer is. Ott fuldokoltam.


Szoval nem csak a szokasos tini egyszer ketszer bebaszokot hivom drogozasnak.


Szoval en nem vagyok kevesebb drogos mint mas, utalom hogy az emberek leneznek mert olyat szedek amit mas nem probalna ki.😒😒😒

jún. 23. 10:31
 39/70 A kérdező kommentje:

#37


Ennek orulok, gondolom te tudod nevelni es nem csak atpasszolod az apjahoz a gyereket meg kest ragadsz ra es rauvoltesz h kinyirod xddddd


Ismet ott vagyunk hogy en vok a sz@r. Szokasos tema xddddd

jún. 23. 10:35
 40/70 anonim ***** válasza:
19%
39es nem mert az én gyerekem nem drogos és alkoholista, tud viselkedni, nem kell tőle félteni az otthoni alkohol készletet, felelősségteljes, értelmes
jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!