Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » “Drogos” 17 éves vagyok,...

“Drogos” 17 éves vagyok, anyám túlreagálja vagy normális az ilyen reakció tőle?

Figyelt kérdés

Antipszichotikum (kis mennyiségben altató, nagy mennyiségben leszedált állapotot előidéző gyógyszer) és nyugtató (frontin) + alkohol függő vagyok/voltam.

Antipszichotikumot és nyugtatót már pár hónapja nem használtam, de az alkohollal gondok vannak. Kb bármikor ha depressziósnak vagy öngyinek érzem magam akkor leiszom magam. Ez ilyen egy két hetente jön elő, van, hogy egy héten többször is.


Szerdán magam alatt voltam, öngyi akartam lenni ezért megittam egy üveg bort. Ezt elmondtam pénteken anyámnak, erre ő kiakadt és azzal jött, hogy adjam oda a lakáskulcsot és nem jöhetek fel többet hozzá. És idézem “a terapeutád borát lopd el, őt fizetik, hogy elviselje a sz@rságaidat”. Szóval ja. Átmentem apámhoz. Nem adtam oda a kulcsom mert nehogymár kizárjon a saját lakásomból.


Ez a reakció normális tőle?

Ha vannak itt szülők, ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?


Köszi



jún. 23. 01:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

#40


Kiraly, ennek orulok, nem mindenki olyan meno mint a te gyereked sajnos.

jún. 23. 10:43
 42/70 anonim ***** válasza:
46%
De látom, a szemedben mindenki hibás csak te vagy a tökéletes..nagyon fordítva ülsz a lovon
jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Hallod én tudom, hogy én is hibás vagyok, tudom hogy szar amit csinálok csak képzeld el létezik olyan hogy ✨sóvárgás✨ a pia után és akkor egy legyőzhetetlen késztetést érez az ember hogy igyon. Vagy nemtom hogyaz átlagember mit érez de én egy legyőzhetetlen sóvárgást.🤷‍♂️
jún. 23. 10:47
 44/70 A kérdező kommentje:
Illetve tudom, hogy én tehetek leginkább arrol ahova most kerultem. Na de ez van. Epp peobalok kimaszni a kakibol csak hat ha letolast kapok akkor az nem sok segitseg
jún. 23. 10:48
 45/70 anonim ***** válasza:
14%
Csak szólok, ez részedről még mindig tini hiszti, csak fel akarsz tűnni, azt akarod, hogy foglalkozzanak veled. A valódi drogos bizony mindenáron titkolni próbálja, tagadja, amíg csak tudja és nem fog ide se neki állni így írogatni, nagy buszkeseggel, mint te, max akkor, ha már évek óta tiszta és másoknak akar segíteni.n
jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:

Rip me😭😭😭

Akkor legyen tini hiszti ti nyertetek

jún. 23. 10:54
 47/70 anonim ***** válasza:
21%
Figyelj....nem bántásból írom de ha hetente kiírod a problémádat csak mindig más kategóriába attól nem lesz jobb.
jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
92%

De figyu, terapeutád van, pszichiátrián is voltál, és nem tudod, hogy ha rehabra akarsz menni, akkor hova kell fordulni? Ha jársz terapeutához, kérdezz rá nála. Iskolapszichológusnál is megkérdezheted, ha az iskolából vittek pszichiátriára, akkor biztosan segít neked.


Azt sem értem, hogy a szerekhez hogy jutsz hozzá? Bár igazából mindegy. Ha elhatározod, hogy ebből elég, akkor az összes pszichoaktív szert el kellene tüntetni otthonról, és a szülőkkel ha lehet megbeszélni, hogy alkohol se legyen otthon. A leírásodból úgy tűnik, hogy anyádnak is segítségre lenne szüksége, és dühkezelési/mentális gondjai vannak ugyanúgy, mint neked. Ez egy olyan helyzet, hogy a saját hajadat megfogva kell kihúzni magadat a mocsárból. De ha segítségért fordulsz a terapeutához, iskolapszichológushoz, tanárhoz, fogsz segítséget kapni.


A rengeteg xd a hozzászólásaidban eléggé csökkenti a helyzet komolyságát, azt nyugodtan elhagyhatod.

jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
18%

Ne törődj a fikazasokkal, te egy értékes ember vagy, először is el kell hinned hogy ki tudsz kerülni ebből az állapotból. Próbáld meg a rehabot. Vagy a pszichodramat amit írtam.


Tudom milyen a sovargas, én magam internet függő vagyok.

jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:

#47


Jogos de nekem jó érzés, hogy itt legalább “meghallgatnak”.

jún. 23. 12:46
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!