Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » “Drogos” 17 éves vagyok,...

“Drogos” 17 éves vagyok, anyám túlreagálja vagy normális az ilyen reakció tőle?

Figyelt kérdés

Antipszichotikum (kis mennyiségben altató, nagy mennyiségben leszedált állapotot előidéző gyógyszer) és nyugtató (frontin) + alkohol függő vagyok/voltam.

Antipszichotikumot és nyugtatót már pár hónapja nem használtam, de az alkohollal gondok vannak. Kb bármikor ha depressziósnak vagy öngyinek érzem magam akkor leiszom magam. Ez ilyen egy két hetente jön elő, van, hogy egy héten többször is.


Szerdán magam alatt voltam, öngyi akartam lenni ezért megittam egy üveg bort. Ezt elmondtam pénteken anyámnak, erre ő kiakadt és azzal jött, hogy adjam oda a lakáskulcsot és nem jöhetek fel többet hozzá. És idézem “a terapeutád borát lopd el, őt fizetik, hogy elviselje a sz@rságaidat”. Szóval ja. Átmentem apámhoz. Nem adtam oda a kulcsom mert nehogymár kizárjon a saját lakásomból.


Ez a reakció normális tőle?

Ha vannak itt szülők, ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?


Köszi



jún. 23. 01:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

60_ ás vagyok

Eszembe jutott

Indít alapítvány a neve

nem tudom hova valósi vagy

de utána tudsz nézni

jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
#58 kedves szülő lehetsz.
jún. 24. 03:09
 63/70 A kérdező kommentje:

#59 mi a kamu?

Hallod már tettem fel kérdést igen, mondtátok hogy menjek el terapiara meg ilyesmi de basszus ha már ott vagyok akkor mi mást tegyek?

Bocs hogy le merem írni az eletemet es adott esetben szeretnem megerteni, hogy mit csinalok rosszul, a csaladom jol reagalja-e le a dolgokat de hagyjuk…

jún. 24. 03:11
 64/70 A kérdező kommentje:
#55 igen talán figyelmet is akarok magamnak de mögötte ott van a tényleges segítségkérés is.
jún. 24. 03:15
 65/70 anonim ***** válasza:
91%
Többen írtak támogató hozzászólást, tippeket, hogy hova tudsz fordulni, de frankón csak azokra reagálsz, akik beszólnak neked. Azért dolgozz azon, hogy észrevedd a jó szándékot is, mert ha arra fókuszálsz, hol lehet harcolni, konfliktusokkal fogod tölteni az életedet.
jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim válasza:

Kedves kérdező te csak a figyelmet akarod magadra felhívni.

Nem szégyenled magad, hogy ha anyádnak nem tetszik akkor vágja fel az ereit?


Már ezért el kellene tüntetni az oldalról.

jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:
Jogos figyelmet akarok magamnak, azt akarom hogy rám figyeljenek.🤷‍♂️
jún. 25. 10:48
 68/70 kürtőskalácska ***** válasza:
62%

Rendben rád figyelünk.

😶😶😶😶😶😶😶

jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:

Ennyi?

Figyelünk, de csak ennyi?

jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
Neked 17 évesen hogyan van saját lakásod?
júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!