Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
 71/130 anonim ***** válasza:
30%
#aszörnyekköztünkjárnak
máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
92%

Most tisztára eszembe jutott, mikor voltam egy olyan 7.-es, és az iskolai WC-n egy elsős lány kopogás nélkül rámnyitott.

Majd behúztam az ajtót, de egy percel később megint rámnyitott. Miközben teljesen kinyitotta az ajtót, és fogta is a kilincsét, hogy még véletlenül se nyúlhassak utána becsukni.

Akkor már nem a WC-n ültem, henem a nadrágomat húztam, így hasba rúgtam, hogy takarodjon már el onnan.


Aztán meg a nagyobb testvérei velem balhéztak, hogy "még kicsi". Igen, b+, első alkalomnál még jó lett volna ez kifogásnak. De hogy másodjára is megcsinálja, miközben lássa jól, hogy nem mentem ki a fülkéből, és még fogja is az ajtót kitárva, miközben a nadrágomat húzom, már egy másik szint.


A "véletlen kézmosást" is valahogy így látom, csak ez még gázzabb, mert egy felnőttről van szó...

máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
72%

Ha tudtad, hogy bent van, akkor minek mentél be? Nincs máshol csap? Nem tudsz kettő percet várni? Szerintem minimum az egyik kérdésre igen a válasz, de ha valami isteni csoda folytán mégsem, akkor kopogni kellett volna, és még a benyitás előtt, ajtón kívül megkérdezni, hogy bemehetsz-e, és csak akkor bemenni, ha igent mond.

Az ember otthona nem nyilvános budi. Én speciel legszívesebben pofán vertem volna mindenkit, beleértve a szüleimet, aktuális párjukat, amikor azzal jöttek, amikor valamit nem úgy csináltam, ahogy nekik tetszett volna, hogy "a koliban is így csinálod, mint itthon?????". Nem b+, de nem a koliban vagyok, hanem otthon. Mellesleg a nyilvános férfi wcben nem csak piszoár van, hanem fülke is.

Egyébként attól, hogy téged hamarabb nyomtak a világra, nem jelenti azt, hogy tiszteletet érdemelsz. Pláne nem akkor, amikor eldöntöd a másik ember helyett, hogy láthatod-e pisilés közben. Egy családtag más, mert arról tudod, hogy ott a rokoni kapcsolat, meg nem fordul a fejedben, hogy rádgerjedhet. A nyilvános mosdóban/öltözőben a random idegen vagy nem érdekel, mert soha többé nem látod. (vagy ha zavar, akkor amúgy mindenütt vannak zárható fülkék, ahol nem nyitnak rád, szóval már csak ezért se releváns a nyilvános helyes hasonlatod). Az edzőtárs, szobatárs is más, ott is akkor öltözöl át előtte, ha okénak érzed. Az, hogy nem akarsz hugyozni azelőtt a faszi előtt, akit féléve ismersz, illetve egy éve kúrja anyádat, az sehol se fura, max aberált körökben.

Veled van a baj kérdező, megérdemelted.

máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom. Nyitottak már rám, nem így reagáltam, mert nem vagyok egy alpári tuskó.
máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim ***** válasza:
100%
#70 nem véletlenül nyitott rá, tudta hogy bent van, ennek ellenére bement mert szerinte jó van az úgy. Leirta azóta.
máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 anonim ***** válasza:
92%

#74 De a kérdező nem rányitott, hanem bement, úgy, hogy tudta, hogy bent a srác és úgy ott tett-vett. Ő maga le is írta kommentben.

De alapból, ha a kérdésből indulunk ki, is nyilvánvaló, hogy nem csak rá nyitott, hanem bement. Ha rád nyitnak, akkor nincs időd arra, hogy hosszan szitkozódj, dobálózz, mert aki benyit az meglepődik, hogy ott vagy, hanem amint észrevesz a lehető leggyorsabban visszacsukja az ajtót, meg mond egy bocsit. Ha nagyon kiakadsz is csak egy bmegre van idő(amit már valszeg a csukott ajtó túloldalán hall a másik), nem dobálózásra, meg hosszú szitkozódásra.

Ha meg valakihez bemész az engedélye nélkül, amikor és nem egy nyilvános budi, öltöző, stb, ahol ez megszokott, és nincs teljesen felöltözve, MERT MONDJUK HUGYOZIK, azt úgy hívják, hogy (szexuális) zaklatás. Teljesen oké, ha valaki a zaklatót elküldi a büdösbe, ne kelljen már csendben tűrnie a zaklatást, hogy ne gondolják bunkónak.

máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/130 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennek a gyereknek én lennék az anyja, te már nem lennél a közelünkben sem.

Nyilván ne így beszéljen a gyerek, de te milyen jogon nyitsz be más otthonában más intim tevékenysége közben?!! Nem érdekel a saját pocsék gyerekkorod története, ahol végignéztétek egymás himbilimbijét meg fogdosott titeket a tanár. Nem hasonlítjuk a másik otthonát egy nyilvános vécéhez.

Pláne nem nyitogatunk be tudatosan másokra a mosdóban! Elmész a konyhában kezet mosni aztán szevasz. 32 éves korodra ez nyilvánvalóvá kellett volna váljon: nem csak a fürdőszobában folyik a víz.

Anyukának teljesen igaza van. A gyerek van otthon, nem te. Fogadd el, hogy a gyereknek nem komfortos az, hogy pisilés közben te benyitsz rá.

Kérj bocsánatot legalább, ha már ekkora tapló proli vagy.

máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha az én párom lennél, ez után az akciód után én megkérnélek, hogy költözz el, mert át kell gondolnom, kell-e nekem olyan pasi, aki a 14 éves fiammal áll neki farokméregetni ("csakazértis" bemész a WC-be, amikor ő bent van, hogy megmutasd neki, te még ezt is megteheted). Fél éve ismered, tehát úgy gondoltad, ideje körbepisilni a területet, jelezve, hogy az már a tiéd? Az emlős állatok többségénél valóban így szokás, de a legtöbb nő férfit akar maga mellé, nem egy hím orángutánt.
máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Nem normális.
máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:
56%

P

E

D

O

F

I

L

máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!