Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/130 A kérdező kommentje:
Otthon*
máj. 27. 17:34
 122/130 anonim ***** válasza:
64%
Egy vadbarom vagy, aki nem tiszteli a normális határokat. Ez nem ítélet, ez tény. Ettől függetlenül normális életet élek, a tény egyedül téged zavar. Ebben semmi rosszindulat nincs. Az lenne a rosszindulat, ha ténylegesen véletlenül nyitottál volna a gyerekre és annak alapján mondanám, hogy egy perverz barom vagy. De te tudatában voltál annak, amit csinálsz. Már bocs, de a 3 éves kisfiam is tudja, hogy a vécére nem nyitunk be senkire, ha zárva az ajtó akkor kopogunk. Te tízszer is elmúltál ennyi, de ezek szerint csak a korod meg a hajad nőtt, az agyad nem.
máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/130 A kérdező kommentje:
Ok, azért ne szívd magad.
máj. 27. 17:53
 124/130 anonim ***** válasza:
63%

Azért remélem büszke vagy magadra hogy a gyereknek több esze van és tisztessegesebb mint te.

Nem ő volt a hibás mégis ő kért bocsánatot előbb, te csak azután tudtad kiejteni a szadon hogy ő megtette, előtte 2 hétig durciztal. Taps.

máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/130 anonim ***** válasza:
64%
Az kemény hogy nyíltan felvállalod a pedofil hajlamaidat:O
máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/130 anonim ***** válasza:
80%
Jó példát mutattálba gyereknek ezzel az alja paraszt viselkedéssel :D
máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/130 anonim ***** válasza:
27%
Nem unjátok még a témát?
máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/130 anonim ***** válasza:
74%

Némi aberrációval spékelt kamunak tűnik.

De tegyük fel, hogy igaz.

Te vagy a felnőtt, neked kell tudnod előre gondolkodnod.


Egy ilyen kamasznak eleve feladat, hogy elváltak, el kell tűrnie az apjának az új nőjét, az meg semmibe veszi.

jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/130 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az anyjának az új barátját. Egyre megy.
jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/130 anonim ***** válasza:
50 eve vagyunk hazasok. ha a WC ajto zarva van akkor ha elforditom a gombot zarva is marad, tehat van bent valaki. es ezalatt az 50 ev alatt meg sose nyitottunk egymasra MERT ZARJUK A wc T HA BENT VAGYUNK. en mindenesetre ha veletlenul megis ranyitottam volna valakire (barkire) akkor "bocs" es ajto becsuk. nem pedig kezmosassal folytatom a dolgot. a gyerek stilusa a te viselkedesed egy szinten voltak.
okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!