Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 A kérdező kommentje:

Kezd unalmassá válni ez a zaklatás téma. Valószínüleg ha ilyen szándék merült volna fel bennem, nem írnék ki egy ezzel kapcsolatos kérdést az internetre

A bunkó prulizós kérdések miatt meg bánom, hogy kiírtam a kérdést ide.

Itt annyira magas lovon ül mindenki


Teljesen normális emberek vagyunk mindhàrman, a fiú is, az anyja is és én is, nagyon gyorsan elfogadott és megkedvelt engem a gyerek, ezért is volt furcsa számomra ez a szitu.


Elfogadom hogy hibáztam abban, hogy figyelmen kivul hagytam a gyerek személyes terét, de azért amiket néhányan írtok, az több mint felháborító.

máj. 26. 07:01
 112/130 A kérdező kommentje:
Prolizós kommentek*
máj. 26. 07:09
 113/130 anonim ***** válasza:
74%
Az is felháborító volt hogy te mennyire okénak gondoltad ezt a cselekedetet és még bizonygattad is hogy ezért meg azért. Az is felháborító hogy felnőtt ember létedre ennyi eszed van felmérni hogy mi fér bele és mi nem. De reméljük tanultál belőle.
máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/130 anonim ***** válasza:
82%

Az a felháborító, hogy volt egyáltalán ilyen gondolatod, hogy bemehetsz egy másik emberhez a fürdőszobába, miközben ő a dolgát végzi.

Igenis bunkó proli vagy, pláne azzal, hogy védekezel meg hazudozol össze-vissza. Először még véletlennek mondod, aztán nahát tudatos volt. Ez a sportolós baromság a teteje mindennek.

máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:
90%

"Elfogadom hogy hibáztam abban, hogy figyelmen kivul hagytam a gyerek személyes terét, de azért amiket néhányan írtok, az több mint felháborító."


Kérdező! Végig azt bizonygattad, hogy a gyerek mennyire bunkó volt, mert TE számodra az efféle perverz dolgok rendben vannak. NORMÁLIS EMBER nem kezd el habizni, hanem elfogadja hogy durván megsértette a másik ember határait, és bocsánatot kér, megbánást tanúsít. Csak egy példa, hogy még te is megértsd. Mit szólnál, ha valaki a párod fenekére csapna a nyílt utcán, és amikor te nekiállsz pampogni, még ő neki állna feljebb, és elkezdené magyarázni, hogy ez az ő számára teljesen rendben van, és ő sem szólna semmit fordított esetben?


"de azért amiket néhányan írtok, az több mint felháborító." Erre a részre csak ennyit tudok írni, hogy a te fajtáddal így kell bánni, mert másból nem ért. Vagy azt állítod, hogy csakúgy önkritikát gyakoroltál, mélyen magadba néztél?

máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 anonim ***** válasza:
22%

Én értem a kérdezőt, nem a saját gyereke, és ilyenkor az ember nem tudja mit reagáljon egy ilyen helyzetben. Azért valljuk be a káromkodás és a vécé papír dobálás elfogadhatatlan. Korrektebben és intelligens módon is szólhatott volna a srác. Mivel még gyerek ezért nem tudhatja, az anyjának azért mondania kellene hogy ez nem így megy.


azt viszont egyáltalán nem értem most már hogy te tudtad hogy ott van, vagy akkor vetted észre mikor elkezdtél kezet mosni. Mert ha utóbbi akkor igazat adok neked, ha előbbi akkor viszont azért rád is ráférne egy kis illem.

máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/130 A kérdező kommentje:

Egyébként most találkoztam az eset óta a gyerekkel először, aki bocsánatot kért tőlem, hogy így reagált.

És amíg nem néztem feléjük (majdnem 2 hét) folyamatosan kérdezte az anyját hogy mikor megyek már.

Én is bocsanatot kértem és megígértem hogy többé mem rontok rá.

Ennyi.

máj. 27. 14:12
 118/130 anonim ***** válasza:
42%
Lebeszélted vele hogy ne tanúskodjon ellened?
máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/130 anonim ***** válasza:
79%
Anyukának nagy gratula, hogy egy ilyen állatot megtűr maga mellett. Jó sok önbizalma lehet…
máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 A kérdező kommentje:

Elképzelem, ahogy otton ültök a gép előtt napi 15 órákat és nyálcsorgatva várjátok, hogy ítéletet hozzatok olyan emberek fölött, akikről amúgy semmit nem tudtok. :D


Azért én nem vagyok ennyire rosszindulatú mint ti.

Kívánom nektek hogy találjatok értelmes hobbit, menjetek ki a szabadba, sportoljatok, olvassatok könyvet.

máj. 27. 17:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!