Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
83%

Emberek, olvassátok már el rendesen!

A kérdező a férfi! A gyerek anyja a párja. Nem mintha számítana a sztori szempontjából de hogy ennyire nem tudtok értelmezni az durva..


Kérdező, mégis hogy kell elkepzelni a szitut? Mikor benyitottal nem vetted észre hogy bent van? Hogy nem lehet észrevenni? Vagy csak nem érdekelt? Mert igazuk van a többieknek abban hogy ha volt ideje káromkodni meg papírt hozzád vágni akkor az nem csak egy benyitas volt.


Egyébként a kommenteloknek: nem mindenhol lehet magadra zárni az ajtót. Mert pl rossz a zár vagy nincs is..

máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem örülj, hogy csak a wc papír akadt a kezébe.

Persze diszkréten is ki küldhetett, volna, de részedről rohadt nagy tahóság volt bemenni!

"véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, "

Ilyen esetbe neked annyit kellett volna tenned elnézést kérsz és azonnal megfordulsz és távozol...

máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
88%

Én is elküldenélek a francba, mert bunkó vagy. Ennyi. Neked anyád nem tanította meg hogy kopogj, amikor csukva az ajtó???


Vagy nincs szemed, hogy lásd: épp pisál valaki?

máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
30%

Az, hogy nem kopogtál nem igazolja a szóhasználatát.

Nem normális, semmilyen emberi viszonyban ilyen beszéd.

..és igen

nevelő-gyermek kapcsolatban pedig igen szerencsétlen.

máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudtad, hogy a Szent Gyermek bármit mondhat vagy tehet? Csak egyet tanácsolhatok, hagyd ott a nőt az elkényeztetett ivadékával, és keress olyat, akinek nincs gyereke. Ti meg pontozzatok le nullára.
máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:
75%

#36: a magadfajta meg ugye bármikor bemehet a fürdőbe egy pöcsmustrára kézmosásra hivatkozva?

Nem hiszem, hogy a Kérdező lemondana erről.

máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
84%

Itt 2 dolog merül fel, ami érdekessé teszi ezt a sztorit:

1. mekkora méretű ez a fürdőszoba, hogy belépéskor nem lehet azt észrevenni, hogy valaki vizel? Mert én, ha valaki éppen használja a fürdőszobát, amikor benyitok kezet mosni, akkor becsukom az ajtót és bocsánatot kérek. Hogy a francba kell elképzelni ezt a szitut?


2. Az, hogy egy felnőttet egy 14 éves leg*ciz és megdob wcpapírral, minden szempontból elfogadhatatlan.

máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
47%

38-as, ja azzal minden oké, hogy a kérdező bemegy kezet mosni, miközben a gyerek pisil. Naná, mert ő a felnőtt.


A fszt, én is elküldeném az anyjába, aki ilyen tiszteletlen kretén, ha 15 vagyok, ha 25.

máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem legitim a gyerek viselkedése és szóhasználata ebben a helyzetben. Akkor sem, ha a kérdezőnek valóban kopognia kellett volna.
máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
77%
Na, várjatok, szerintem marhára nincs tisztázva, hülye a megfogalmazás, hogy a kézmosást azután is megejtette volna/megejtette, hogy észlelte, nem üres a fürdő. Ezt a kérdezőnek kéne megmondani, mert a leírás alapján bármi lehet, és nem mindegy. A stílus mindenesetre undorító, semmi esetre sem elfogadható, ahogy a dobálás sem.
máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!