Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi időt töltöttél bent, hogy megvártad, amíg elküld a francba, elteszi a félszemű kígyót, és még meg is dobjon?
máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 anonim ***** válasza:
83%
Az a szomorú, hogy a 14 éves gyereknek több esze van mint a kérdezönek, és azoknak akik öt "védik".
máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 anonim ***** válasza:
8%
Na menjetek már a csudába!
máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 anonim ***** válasza:
91%

Fél év nem olyan sok idő. Én mondjuk mint férfi, már 15 éve ismerem a legjobb barátomat és még így sem töröm rá az ajtót amikor a fürdőben van, pedig a fél gyerekkorunkat együtt töltöttük és még egyneműek is vagyunk. Oké, egyeseknél normális, hogy náluk egymás előtt pucérkodnak, de gondolom ott a szülő már újszülött korában pelenkázta a gyereket, úgy nőtt fel, hogy apa, anya nem baj, ha bemegy, de itt a kérdező gyakorlatilag még csak néhány hónapja találkozott először, az akkor már kamasz gyerekkel.

Egyik sem volt ideális, sem a kérdező, sem a gyerek viselkedése, én letudtam volna egy olyannal, hogy "bocs, de foglalt", vagy "Szeretnék egyedül lenni", akkor sem ilyen durván küldöm el melegebb éghajlatra, ha nem megy ki, de végülis az jogos, hogy egy néhány hónapos ismeretség után, még nincsenek olyan kapcsolatban, hogy nézegesse WC-zés közben. A kérdezőben meg ugye ott a hiba, hogy rányitott, de még be is ment kezet mosni. Feltehetőleg nem azonnal lépett hátra, mert bár a káromkodás pillanatreakció lehet, azért az első dolog nem az, hogy a másikhoz hozzá vágom a WC papírt. Na meg azt is felteszem, hogy amennyiben napok óta nem találkozott a gyerekkel úgy még nem is laknak együtt.

máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 anonim ***** válasza:
33%

Egyedül neked kell bocsánatot kérned, és nagyon bunkó lehetsz, ha mást gondolsz.

Ha a fiú apjának a helyében lennék, én bizony ki is rúgnálak, amiért "véletlenül" rányitsz a fiamra mert "kezet akarsz mosni", és még te várod el a bocsánatkérést.

máj. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 anonim ***** válasza:
24%
Az ember esze megáll! Ti még senkire nem nyitottatok véletlenül?
máj. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
79%
#30: olvas már el rendesen a válaszokat...
máj. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 anonim ***** válasza:
90%

Ti még senkire nem nyitottatok véletlenül?


Ha valakire rányitsz véletlenül, akkor elnézést kérsz, és zavarodban marha gyorsan becsukod az ajtót. Ha viszont bemész és megmosod a kezed...na, az már nem a véletlen rányitás, hanem ordas bunkóság!

máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 anonim ***** válasza:
89%
30-as: a véletlen rányitok valakire elöfordulhat, de akkor minden normális ember villámgyorsan elnézést kér és kimegy, nem pedg besétál kezet mosni. A gond föleg nem a rányitás, hanem az utána lévö viselkedés
máj. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg kopogni vagy tegyetek zárat az ajtóra. Így nem nyit senki se rá a másikra
máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!