Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:
17%
14 éves fiú ülve pisil? Szerintem már állva. A kérdező azt írja, véletlenül nyitott rá, nem tudta, hogy van bent valaki a mosdóban. Ha hárman vannak a lakásban, én sem kopognék, ez egy véletlen egybeesés, hogy pont akkor pisil. Ne az anyjával, hanem a gyerekkel beszélj. Kölcsönösen kérjetek elnézést, aztán ennyi. Mondjuk a srác jó bunkó volt.
máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 anonim ***** válasza:
85%

Hát figyelj, az hogy így beszélt nem ideális. Viszont még 14 éves, egy egy ilyen megnyílvánulás úgy gondolom hogy még belefér az indulatkezelésre.

Viszont neked pedig kopogni kellett volna. Fél éve vagytok együtt, azért az nem olyan sok. Egy kapcsolat kialakulására azért több idő kell, főleg egy gyerekkel.

Konkrétan mindkettőnknek bocsánatot kéne kérnie egymástól. Az a kérdés hogy melyikőtök kezdi.

máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/130 anonim ***** válasza:
20%
Egyedül a gyereknek kéne elnézést kérnie. Most ha máskor bemegy akkor rettegjen a takony 14 évestől hogy leteremti mindennek és elkezdi dobálni? Zárja magára az ajtót ha a wc-n tartózkodik. Ha vonaton elmegyek a wcre én sem kopogok. Vagy ha bemegyek egy vendéglátóhelyen a mosdóba. Mi az hogy megdobja őt wc papírral. Azért ez már durva.
máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
90%
Véletlenül rá lehet nyitni az ajtót a másikra, de ha látod, hogy ott van valaki, gyors bocsi, és kihátrálsz. Olyan nincs, hogy véletlenül bemegyek kezet mosni...
máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hirtelen felindulásból mondta. Neked meg kopogni kellett volna.
máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/130 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom...nem, rohadtul nem normális...az, hogy benyitsz, észleled, hogy van valaki a wc-n, és mégis bemész és kezet mosol. Ez nem véletlen, hogy irgalmatlan nagy kreténség, örülj, hogy nem a wc-kefét vágta hozzád...mégis milyen perverziónak vélhette, bakker. Nem vagy százas, és akkor még neked áll feljebb...
máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
95%
Véletlen, tehát végig nem vetted észre, hogy bent van? Vagy hogy máshogy lehet véletlenül bemenni?
máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog bocsánatot kérni és jól is teszi. Nem azt mondom, hogy helyes, hogy ezt mondta, de minek mész be amikor a wc-n van? Neked kéne belátnod, hogy nem normális és megbeszélni vele, hogy máskor nem teszel ilyet
máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
12%

Gyerekek! Itt sokan meg vagytok tévedve.

A taknyos orrú azt hiszi a haverjaival beszelget...

Hagy a nőt is a francba. Nevelje a kis szarost. 2 év múlva meg nekimegy az anyjának!

máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, nálunk legálisan megyünk be egymáshoz pisilni, meg zuhanyozni, kopogás nélkül. Nem is értem a kis klambó reakcióját...
máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!