Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim ***** válasza:
75%
Hát ne haragudj, de ha hozzám jönnél be miközben a retyón ülök én se lennék kedvesebb.
máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 anonim ***** válasza:
94%

A helyedbe legközelebb kopognèk mielött bemegyek a fürdőbe hamár egyne van a wc-vel. És ezt a gyereknek is megmondanám h sajnálom legközelebb kopogni fogok.


Amúgy zárható? Mert akkor mondhatnád azt is h legközelebb zárja be ha nem szeretné rányissanak.

máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen jogos, ha a stílusa nem is optimális, itt te voltál a bunkó.

Ha valaki benn van a fürdöben, normális ember nem megy be!


Itt elsösorban neked kellene bocsánatot kérni. A gyereknek max. a stílusa miatt, de neki részben mentség, hogy megsértetted az initmszféráját.

máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 anonim ***** válasza:
84%

Felnőtt ember létedre nem tudsz kopogni?


Talán a szóhasználat nem volt a legmegfelelőbb a gyerek részéről, de teljesen érthető a kiakadása.


Kérj bocsánatot, amiért csak úgy bementél. És tisztázzátok azt is, hogy ilyen stílusban senkivel nem szabad beszélni.

máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/130 anonim ***** válasza:
91%
Ha volt ideje még wc papírral is megdobni akkor biztos vagyok benne, hogy nem pár pillanatot voltál bent. Én is kiakadnék, hogy apám új nője bejön miközben én a dolgomat végzem és le se sz*rja, hogy ott vagyok.
máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom reflexből reagált így, legközelebb kopogj.
máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/130 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha rám rontanál így, miközben a WC-n ülök, én is azt vágnám hozzád, ami épp a kezembe akad. Persze, hogy kiakadt, mégis mit vártál?
máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem a válaszadókat. A kérdező normálisan leírta "véletlenül bement kezet mosni" Vagyis nem vette észre a srácot.

tehát itt a kölök volt nem kicsit tajparaszt. Azaz bunkó. És az anyja sem lehet valami kedves ha ezek után még a gyereknek ad igazat. Miért nem volt zárva az ajtó?

Én erősen elgondolkodnék hogy ezt a kapcsolatot erőltessem e. Független, gyerektelen nőre lenne neked szükséged szerintem. Bár ezt te tudod hogy számodra ez a kapcsolat megfelel e. Hosszú távon ezt a stílust nem szabad megengedni. Normálisan le kell ülni velük megbeszélni hogyha hasonló véletlenek előfordulnak ne úgy beszéljenek veled mint a kutyával. Tanuljon a gyerek jómodort, az anyja pedig legyen kicsit együttérző és korrekt.

máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/130 anonim ***** válasza:
89%

8-as


Ha véletlenül rányit valakire az ember, akkor egy gyors "bocsánat" és becsukja az ajtót. Ennyi idő nem elég egy cifra káromkodásra és wc papír hajigálásra.

máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
27%

Hú.mert itt senki nem ment be véletlenül a fürdőbe, mikor valaki volt bent. Amúgy meg miért nem zárta be?

Azért kíváncsi lennék a párodra is, hogy ilyen stílust enged meg magának a gyereke.

máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!