Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy párom 14 éves fia ilyet mond nekem? (F/32)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig jó viszonyt ápoltam a gyerekével, akit már fél éve ismerek, majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját, és még meg is dobott egy wc-papírral. Én csak kijöttem, nem mondtam semmit, de azóta nincs sok kedvem találkozni a gyerekkel, főleg, hogy még bocsánatot sem hajlandó kérni, és az anyja is kb neki ad igazat, mondván mindketten hibáztunk. De még véletlen sem érti meg a két eset súlyossága közti különbséget. Normális, hogy egy gyerek így beszél egy felnőtt emberrel?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



máj. 23. 21:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 anonim ***** válasza:
81%

101

Szóval az a stílus elítélendő amivel egy kissrác próbál kikergetni a fürdőből valakit, aki nem AKAR kimenni, de azzal a stílussal semmi baj sincs, hogy valaki semmibe veszi a másik embert?

Kérlek, mesélj még...

máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/130 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tegyük fel hogy a 98, és a 99es válaszoló szimplán vitát akár kelteni. Még akkor is gáz ez a megnyílvánulás. Ha még komolyan is gondolja, hát akkor még gázabb.
máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/130 anonim ***** válasza:
23%

#102: Tehát szerinted egy 14 évestől ez a stílus rendben van? Kérlek, mesélj még...

Nincs ebben semmi vitakeltés. Egyszerűen alpári prolik egytől egyig. A kérdés az volt, mennyire normális. Szerintem nem normális, hacsak nem fogadjuk el, hogy ilyen alpári prolinak lenni normális, úgy általában. Mint írtam, mindháromnak.

máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/130 anonim ***** válasza:
13%

Áruljátok már el, hol írta a kérdező, hogy ő nem akart kimenni!?


Ezt írta: " majd valamelyik nap, amikor véletlen bementem a fürdőszobába kezet mosni, miközben a gyerek pisilt, Ember takarodj ki! IDIÓTA! Ge**!!!! káromkodások hagyták el a száját"


Basszus! Fiú/ férfi emberekről van szó. Nehogy már rosszul legyen a 14 éves szutykos orrú gyerek, mert háttal áll egy férfinak, aki semmit nem lát, épp csak kezet mos gyorsan. Semmi nem jogosítja fel arra, hogy ilyen trágár stílusban beszéljen egy nála közel 20 évvel idősebb emberrel. Gondolkozzatok!

máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/130 anonim ***** válasza:
78%

105, a saját otthonában igenis nyugodtan rosszul lehet a gyerek, mert nem tisztelik a privát terét! Esetleg anyád meg te szutykos orrúak vagytok, de más, normális emberi lények nem nyitogatnak direkt másokra mosdóhasználat, szex meg egyebek közben! Evolúció!

Az meg, hogy 20 évvel idősebb, semmire nem jogosítja fel. Ő ott egy vendég és kész. Már ne is haragudj, de hogyan képzeled te azt, hogy egy vadidegennel meg kell osztania a privát dolgát? Neveletlen, bunkó és proli dolog lenézni a gyereket és semmibe venni az igényeit. Pláne egy kamasz gyerek esetében.

Nem mellesleg kíváncsi vagyok, akkor is ilyen rohadtul elnéző lenne itt mindenki, hogy ha nem fiú, hanem egy lány lenne a kérdéses kamasz! Mindkét esetben baromi gusztustalan bemászkálni “kezet mosni” meg egyebek. Ott a konyha, ott is van csap.

máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/130 anonim ***** válasza:
11%

Véletlenül!! Nem direkt! - VÉLETLENÜL-- ismerős ez a kifejezés? Úgy tűnik nem!


Több, mint 1 éve...azt írja. Szerinted az 1 év alatt 1x találkoztak? Mivel vad ideg kifejezést hasznàltál.


Privát tér? Zárja kulcsra! Hogy VÉLETLENÜL se nyissanak rá!


Anyámat meg ne emlegesd, mert mert en se tettem, de ez is csak téged minősít! 👏👏

máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/130 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsan töröltesd a választ fajankó!
máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/130 anonim ***** válasza:
91%

Ott írta kommentben, hogy tudta hogy benn van a fiú, tehát ebben semmi véletlen sincs.

Egy éve csak a nőt húzogatja, a fiút fél éve ismeri. Igen, fél éve ismert pasas vadidegen, akárhányszor is találkoznak. A mosdó meg akkor is privát tér, te fajankó, ha nem zárod kulcsra.

Te szutykosoztál, gondoltam nem zavar, ha visszakapod. Ja persze, neked lehet, másnak nem? Gondolom gyerekkorodban se te se anyád nem állítottatok fel egészséges határokat. Így aztán neked az a normális, hogy másoknak sincs.

Egyedül téged minősít, hogy a gyereket támadod, akit a saját otthonában direkt zaklat egy felnőtt idegen pasas. A gyereknek is jár a privát tér, akkor sem nyitogatsz rá a másikra, ha nem zárta be az ajtót. Vagy neked normális lenne, ha anyád rádnyitna szex közben?

máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 anonim ***** válasza:
88%

105-ös, és a többi kommentelő, aki nem hajlandó visszaolvasni az eddigi válaszokat.

Itt írja a kérdező (53-as számú válasz a kérdés alatt):


"Koszos lett a kezem és gyorsan kellett kezet mosni, és igen, láttam amikor bementem, hogy ott pisil, de egyrészt a gyerek is bemegy a fürdőe amikor pl az anyja fürdik (sztem ez furcsább) raadasul ha belegondoltok, egy nyilvános wc-n is egymástól par meterre pisilnek ferfiak vagy akár még gyerekek is, és jobb esetben senki nem azert megy be hogy a másik pöcsét bámulja.



Egykori sportolóként számomra teljesen természetes h pl edzők és sportolók edzés végén a zuhanyzóban bent vannak 30an és szerintem aki ebbe bármilyen perverziót belegondol annak van gond a fejében.


Es raadasul a gyerek is sportol."


NEM VÉLETLENÜL nyitott rá a fiúra, hanem teljesen tudatában annak, hogy az bent van, és ennek ellenére ment és megmosta a kezét. Ezért volt ideje a srácnak kiabálni, szitkozódni, meg dobálózni.

máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/130 anonim ***** válasza:
84%

110, hagyd csak, ezeknek gyerekként sem volt privát terük, mentálisan megnyomorodott szolgalelkek, emiatt hiszik azt, hogy egy gyereknek nem lehet privát tere, csak kulcsra csukva és emiatt gondolják azt, hogy másokra nyitogatni teljesen oké.

Nem mellesleg a kérdező szerint a sportolók közt senki nem gondol perverzióra. Érdekes, hogy ennek ellenére mégis hány edzőről meg sporttársról derül ki, hogy zaklató.

máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!