Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondod meg a szüleidnek...

Hogyan mondod meg a szüleidnek ha fáraszt, és degradál a jelenlétük?

Figyelt kérdés

Ha egyszerűen úgy érzed , hogy olyan élethelyzetben vagy, hogy a tőlük való elköltözés nehézkes, nincs munkád


De a közelségük megfolyt és nem akarsz velük kommunikálni mert idegesít, mert te neked nem erre van szükséged, hanem arra, hogy a saját korosztályoddal ismerkedj


2023. nov. 13. 10:04
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

🤣 kifogás hegyén hátán..most tél van, most ez nem jó, most az nem jó. Nem vállalok ilyen munkát mert ez nem tetszik, az nem tetszik, mások hibáztatása..

Ha olyan jó volt miért is égtél ki?


Te nem kiégett vagy, hanem lusta.

2023. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Programozó vagy, jól kerestél külföldön, akkor most miért önkéntes melót keresnél? Ez az egyik legkeresettebb szakma mindenhol.
2023. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Az önkénteskedés külföldön rohatt jó volt nem az nem volt jó


A meló, az meg azért mert nem jöttem ki a kollégákkal meg mert nem egyeztek a cég és az én értékeim, csak azért vállaltam mert senki más nem ajánlott semmit


Értem, hogy a legkeresettebb, de kiégtem, mert nem volt életem, és külföldön is szar volt a légkör, depressziós lettem, nem illeszkedtem be és másfél év után ki is rúgtak, valszeg ez miatt, mert látták rajtam, hogy mennyire begubozódtam


Azóta járok pszichológushoz, ez már 4 éve volt

2023. nov. 13. 18:59
 44/48 anonim ***** válasza:

"senki más nem ajánlott semmit"



Ahh értem, szóval úgy gondolod a munka keresi az embert,nem pedig fordítva?

2023. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Neeeem úgy értettem, hogy semelyik jelentkezésem nem járt sikerrel, csak ez az egy magyar, ahol eléggé kívülállónak és degradáltan éreztem magam
2023. nov. 13. 20:30
 46/48 anonim ***** válasza:
Kifogás mindenre van ahelyett, hogy próbálkoznál?
2023. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem azért jár el dolgozni, mert az a legkedveltebb időtöltése. Örülj, hogy a szüleid eltertanak, és még nem rugtak ki. Én már azt tettem volna. 30 évesen a magad ura vagy, ne őket hibáztasd. Kifogásokat keresel, miért nem költözöl és dolgozol. Húzz el dolgozni vagy ne sírjál.
2023. nov. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

Mégegyszer mondom, hogy nem tartanak, el beleadok a közösbe, csak a lakbér az amit nem kell fizetnem egy albérletre


46. De munkát keresek most

2023. nov. 14. 09:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!