Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mond el a szüleidnek...

Hogyan mond el a szüleidnek hogy cigizel, hogy ha ők nem cigiznek?

Figyelt kérdés
Lány/ Nem vgyk 18 éves még, nm dolgozok igy nincs saját pénzem (cigire). A szüleim nm dohányoznak,én 2 éve gyakran dohányzom. Már régóta elszeretném nekik mondani. Esetleg tudnátok tippeket adni? Előre is köszönöm!!

2023. aug. 2. 05:40
1 2
 1/20 Szabi15 ***** válasza:
68%
Ha megtudod oldani, inkább ne mond el még. Mit jelent a gyakran dohányzol? Megkínálnak, elfogadod és élvezettel szívod? Vagy már kialakult a függőség? Ha az első, akkor ne mond el, valójában nem dohányzol. Ha a második, az kellemetlenebb, de szerintem még nem késő leszokni. - 26/f aki 9 éve dohányzik. Szóval a szüleiden is múlik, milyen a hozzáállasuk és a kapcsolatotok, plusz mit nyerhetsz és veszíthetsz ha elmondod vagy ha nem. Gondold át
2023. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 év alatt nem vették észre (vagy ha igen le$z@rták) minek elmondani?

Mikor én elszívtam életem első cigijét (és az utolsót is) anyám egyből megkérdezte hogy én dohányoztam vagy csak rám szált.

2023. aug. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Minek kell elmondani? Akik ennyire le se tojnak, szerinted nem tökmindegy nekik?
2023. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Anya, apa!

Kiskorúként cigizem. Mivel én nem vehetem meg legálisan a cigit ezért ne tudjátok meg, hogy férfit kellett ezért kényeztetnem. De legalább hetero vagyok így biztosan megértitek.

2023. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Egyszer észre vették, ilyen fél ével ezelőtt de azt mondtam nekik hogy akkor probáltam ki elöször. Mert igy is balhézott anyám és totál kiborult.

Jó kapcsolatot ápolok velük ezért is nem nagyon szeretném elrontani csak ilyen helyzetekbe nem szinpatizálnak. + Bécsben lakunk félnénem hogy ezután jöne a drog stb. Szvl elég kmplklt ezert kértem segitséget

2023. aug. 2. 08:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ő pénzükből tolod. Simán benne van, hogy mostantól egy centet se kapsz. Ezt is vedd számitasba.
2023. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

én nem dohányzom már vagy 7 éve de előtte letoltam egy laza 20 évet cigivel.. NEM HISZEM EL, hogy a te szüleid nem érzik rajtad. Ne viccelj már...


Egyébként undorító szokás. Szokjál le, ha nekem sikerült akkor neked is fog.

2023. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Valoszinuleg csak akkor fogom elmondani ha már lesz saját pénzem. Azért merült fel alaból csk ez a kérdés bennem, mert más szülő lazán megengedi a gyerekeiknek. Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 2. 08:50
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Menje el dolgozni, és utána mondd el.
2023. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni hogy nem érzik rajtad. Ezt úgy mondom, hogy évekig rendes cigit szívtam, majd átszoktam az Iqosra és pár hét múlva rendesen ledöbbentem, hogy milyen intenzíven érzem a kollégáimon. Kérdeztem is utána a nem dohányzó Édesanyámat, hogy én is ennyire büdös voltam? Mire szimplán annyit reagált, hogy igen.
2023. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!