Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit üzennél a szüleidnek, ha...

Mit üzennél a szüleidnek, ha meg mernéd mondani az őszinte véleményed a nevelésükről?

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy blogot, ahol Bihari Viki nevű blogger/tanácsadó különböző emberektől hallott igaz sztorik alapján rakott ki üzeneteket az élő/halott szüleiknek/rokonoknak/exeiknek. Nagyon szívbemarkoló volt olvasni, és teljesen átadta azt a dühöt, sértettséget amit ezek az emberek éreznek.


Te mit üzennél így anonim módon a neked ártó embernek?


2022. febr. 18. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Köszi, hogy fiatalon gyerekeket vállaltál egy alkoholistával, aztán válás után rajtunk verted le, hogy tönkrement az életed anyagilag és minden más értelemben is. Amúgy elmehettél volna egy pszichiáterhez is, hogy kikupálja belőled azt a narcusztikus hatalomvágyat és konzervativizmust, ami miatt teljesen le akartad uralni az életem, és kihasználtad, hogy gyerekként anyagilag függtem tőled.


Amúgy ha nem is pont így, de közöltem vele.

2022. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy meg mernéd mondani? Én megmondtam, azt hiszed, ér valamit? Soha nem ismerik el a hibájukat.
2022. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Köszönöm hogy jól csináltátok, hogy mindig a maximumot nyujtottátok


Nem mindenki utálja a szüleit.

2022. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem kellett volna össze se házasodniuk, nemhogy gyereket vállalni. Inkább váltak volna el kiskorunkban, mert tönkretették a gyerekkorunkat a folyamatos feszültségkeltéssel.
2022. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Talán nem is az a lényege a dolognak, hogy nekik elmondd. Ha csak egyetlen szülő magára ismer egy kicsit, megváltoztathatod egy kisgyerek életét.
2022. febr. 18. 17:39
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

"Nem mindenki utálja a szüleit."


Nem is mindenkinek van oka rá.

Mondjuk megnézném, te mennyire szeretnéd őket, ha mondjuk vertek/terrorizáltak/megerőszakoltak volna, vagy effélék. Így könnyen nagy a szád.

2022. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Hegye Shalom!


A kérdező nem fogalmazott egyértelműen. A kérdés ez volt:" Mit üzennél a szüleidnek, ha meg mernéd mondani az őszinte véleményed a nevelésükről?" Attól, hogy te utálod a szüleid, másnak nem kell. Koze nincs a nagy szájhoz, csupán az őszinteséghez. Nem ártott neked, nem kell bunkonak lenned.

2022. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem kellett volna annyi piát igyál, akkor én se a konzerveket meg a sörös üvegeket gyüjtögetném a tesco előtt meg kocsikat tolnék vissza a 100as miatt azt itt csóróskodnék most kaphattam volna normális nevelést, pusztuljon a világ csak baj ne legyen hozok be mindjárt egy kis Chivas Regalt
2022. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Írhattok szépeket is, jó látni ha valakinek vannak/voltak szerető szülei.
2022. febr. 18. 17:44
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
en szerencses vagyok, olyan csaladban nottem fel ahol mukodik a kommunikacio a csaladtagok kozott, es buntetlenul lehetunk oszintek egymassal. Viku irasat meg nem mertem elolvasni, mert hihetetlenul duhos tudok lenni az ilyen diszfunkcionalis csalad temaktol, foleg mikor a szulo igazsagtalansaga belyegezte meg a gyerek eletet
2022. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!