Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mond el a szüleidnek...

Hogyan mond el a szüleidnek hogy cigizel, hogy ha ők nem cigiznek?

Figyelt kérdés
Lány/ Nem vgyk 18 éves még, nm dolgozok igy nincs saját pénzem (cigire). A szüleim nm dohányoznak,én 2 éve gyakran dohányzom. Már régóta elszeretném nekik mondani. Esetleg tudnátok tippeket adni? Előre is köszönöm!!

2023. aug. 2. 05:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nyilván 2 év alatt kifejlesztettem teknikákat rá, pl télen sokal nehezbb eltőntetni a szagot mert több anyagra megy rá,emelett nyáron elég egy sima rágo plusz parfüm.

A kezre pl.(kézfertőtlenitő/krém/parfüm) használok, ruhakra parfum dezodor kokolino stb Cukrokbol/ragokbol a legmentolosabbakat. Elég sok fáradságal jár, de nem szeretnék leszokni nm is menne.

2023. aug. 2. 09:38
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

dehogy elég


A bőröd, a szád, a ruhaid mind mind bűzlenek. A szüleid pontosan tudják, hogy dohanyzol csak akkora csalódás vagy nekik, hogy inkább a szőnyeg alá söprik a dolgot, minthogy számon kérnek rajtad.


Aztlt megérzem ha a nem dohányzó férjem mellé a kocsiba beül a dohányzó kollégája 20 percre (mert mondjuk hazaviszi úgy hogy a kocsiban NEM GYUJTHAT RÁ , csupán a büdös teste és ruhái osszeszennyezik a férjemet..)

2023. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
egyébként annál nincs undoritobb, mint amikor valaki használ valami jó erős parfümöt a büdös cigis testére és összekeveredik a nikotinos füst a büdös édes parfummel. Ezer közül is bármikor felismerek egy bagost ha AKAROK.
2023. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt én se értem hogy nem veszik észre, aki nem cigizik az egy km-ről tényleg megérzi a másikon.
2023. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudják, csak homokba dugjak a fejüket.

De most mit varsz? Milyen valaszt? Hogy mit mondj nekik? Nézd, ha bagózni eléggé nagylány vagy, akkor felvallalni is legyél már elég nagylány. Apa, anya, dohányzom. Ennyi. Reagálnak ahogy reagálnak, ha ennyire felnőtt vagy, akkor fofod tudni kezelni.

2023. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Neked valami magánhangzófóbiád van?
2023. aug. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudtad elolvasni? Én el tudtam és sok más ember is....
2023. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
17, de képzeld, el tudtm olvasni, meg is értettem. A másik kérdésében is pont ezt a libastílust nyomja...
2023. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének érzel arra kényszert, hogy bevald a dohányzásodat?
2023. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
Még szerencse hogy nem nyelvtanórán van.... innen meg ha érthető mit kérdezett, akkor nem kell belekötni.
2023. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!