Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtad szüleidnek amikor...

Elmondtad szüleidnek amikor elvesztetted a szüzességed? Milyen volt akkor a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a bizalom milyen volt a felek között, főként a válaszoló bizalma az anyja/apja iránt. Az is érdekelne, hogy ha kettő szülő van, és csak az egyiknek lett elmondva, miért, hogyan volt ez, milyen volt a kapcsolat.

Ha valaki félárva, a szülő kettőnek számít itt.



2022. szept. 29. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Bízom bennük és elmondtam nekik
Nem bízom bennük de elmondtam
Bízom bennük, de nem mondtam el
Nem bízom bennük, így nem mondtam el
Egyikükben bízom, annak mondtam el
Egyben bízom, de nem mondtam el neki
Egyéb (kommentben kifejtem)
123 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de tudták valószínű hogy nem csak aludni fogunk mikor párom itt volt először éjszaka is.
2022. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Édesanyámnak elmondtam, de nem csináltunk belőle nagy dolgot. Mivel a szüleim elváltak így apámnak nem mondtam el, de nem is bízom benne nem tudnék erről beszélni vele bár másról se, nem tartjuk a kapcsolatot már pár éve.
2022. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
92%
3 éve elvesztettem, azóta se mondtam el nekik. 22f
2022. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy mondtam, még az se tudták, hogy barátom van, egyből megtiltották volna. 17 éves voltam, amikor összejöttünk, majdnem 18, amikor elvesztettem, nyilván csak jóval később mondtam el.
2022. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Már azt hitte anyám, hogy rég elvesztettem... 16 évesen nála alhattam.. (akkor már 2 éve a barátom volt) 17 évesen feküdtem le vele előszőr... 1 évig csak petting volt, meg összebújás... kicsit a mai napig rosszul esik, hogy, azt gondolták rólam, hogy már túl vagyok a szexen... (persze megértem őket..)
2022. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos sosem volt túl bensőséges a kapcsolatom az anyukámmal, így nem mondtam el.

Az apukámmal több mindent meg tudtam beszélni, de ez meg valahogy nem az a téma volt, amit szerintem hallani akarna egy apa " az egy szem kislányáról"

2022. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ilyen dolgokról nem beszélnek általában egymás között a gyerekek és a szülők ha csak nem baj lett belőle vagy különösen jó kapcsolatban vannak.. szóval ez itthon eléggé ritka :D
2022. szept. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondtam el 19 évesen, de szerintem ehyértelmű volt amikor anyám megtalálta az elfelejtett, teli munkásruhát.
2022. szept. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%

A társadalmi normák körítenek köré nagy feneket.


Mert ez burkolt újfeudalizmus.


A legnagyobb érték a hatalom a pénz és a p.

És ezt nem én mondom.


Csak állj meg egy pillanatra, és láss.


Hát nem állatias igazából az egész, ahol a sok moralizálás csak máz?

2022. szept. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%

Hálistennek már túl vagyunk azon a koron, mikor a szülők tekintik meg másnap reggel a véres lepedőt, vállon veregetve egymást.


Nem voltam gyerek (23 éves), tekintve, hogy sajnos a páromról tudott anyám, gondolom sejtette a dolgot három napos ottalvás után, de nem beszéltünk róla. Azt sem tudom, hogy mit gondol, hogy szerinte mikor vesztettem el. Őszintén, nincs köze hozzá.

2022. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!