Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtad szüleidnek amikor...

Elmondtad szüleidnek amikor elvesztetted a szüzességed? Milyen volt akkor a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a bizalom milyen volt a felek között, főként a válaszoló bizalma az anyja/apja iránt. Az is érdekelne, hogy ha kettő szülő van, és csak az egyiknek lett elmondva, miért, hogyan volt ez, milyen volt a kapcsolat.

Ha valaki félárva, a szülő kettőnek számít itt.



2022. szept. 29. 23:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
34%
Mi közük van hozzá? Te is megkérdezed hogy Anyu Apu qrtatok egy jót tegnap éjjel?
2022. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
Jó kapcsolatban voltunk, de ezt nem közöltem velük harsonaszó közepette, mert a privát szférámnak éreztem, ahogy most is annak érzem a szexuális életemet. Egyébként sem tudom, mit lehetne kezdeni az infóval. Azt, hogy "oké"?
2022. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

Apám rájött, mert feltűnt neki, hogy túlzottan védekezés párti vagyok. Arra meg az ilyen frissen szexelni kezdők szoktak ráálni...

Nem volt semmi extra.


Anyámnak én mondtam el, de olyan kontextusban, hogy ha a barátommal majd szexelünk, az nekem már nem szűzesség elvesztése lesz, mert nagyon bele volt menve abba, hogy milyen lesz, mi lesz, stb. (Amúgy teljesen hasztalan és hamis dolgokat mondott.)

Kiakadt. Pedig akkor 21 voltam, s úgy egy éve vesztettem el, mikor megtudta.



Hasonló volt a helyzet a maszti támával is. 15 évesen kezdtem. 16 éves voltam, mikor apám rájött. Nem volt semmi érdekes.

18 voltam, mikor elmondtam anyámnak, mert már idegesített, hogy hülyeségeket mond vele kapcsolatban...

2022. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
89%
Anyukàmnak elmeséltem a storyt vele vagyok "bizalmi" kapcsolatban,de nyìlvàn fater is sejtette hogy nem vagyok szűz miutàn 23 évesen lett baràtnőm először (előtte zàrkozott voltam és bem volt senkim) és együtt aludtunk stb. Vele sincs rossz kapcsolatom de nem beszélgettünk soha ilyenekről ő konzervatívabb..
2022. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
A mai napig nem tudják az igazat. Anyám megkövetelte hogy elmondjam, így mondtam neki egy kamu időpontot, apám ilyesmit sose kérdezgetett. Azóta már rég felnőttem és önálló életet élek, de még mindig tudom hogy nem lehetek anyámmal őszinte a fontos dolgokban. :(
2022. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom. 😅😅 dehogyis 🤣

Amilyen viszonyom van a szüleimmel és amilyen emberek.. ennél kínosabbat el nem tudtam volna képzelni, hogy szexről/szüzességről beszélgetek

2022. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
14%
Én el nem tudom képzelni a szituációt, ahol a szüleimmel beszélem meg, hogy dugtam. Ez basszus nem beszédtéma! Mi a franc?? Ilyet a barátokkal sem beszélünk meg, privát dolog. Fúj! Nem akarom tudni másról se, hogy ki hogyan mikor szexel. És vannak olyanok akio mégis az elmondtákot jelölték... azt hogyan?? Nem már! 🤮
2022. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
89%

Anyukámnak elmondtam. Hiszen előtte már téma volt hogy fáj e stb… illetve előtte a sógornőmmel is téma volt ez.

Apukámmal is jó a kapcsolatunk de úgy gondoltam ez nem tartozik rá. Ő gondolom kitalálta mikor nálunk aludt a barátom aki most már a férjem.

Úgy nem jelentettem be hogy na tegnap megvolt.

2022. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
81%
Anyámmal mindig szar volt a kapcsolatom, vele amúgy sem lehetett semmit megbeszélni, még a menzeszt sem. Úgyhogy nem tudta, mikor, bár nyilván sejtette, amikor elkezdtem kimaradozni éjszakára a barátommal.
2022. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellett elmondani. Reggel, mikor kijöttem a szobából, apám csak annyi mondott: "Remélem azért védekeztek, mert még nem akarok nagyapa lenni!" 😁
2022. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!