Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtad szüleidnek amikor...

Elmondtad szüleidnek amikor elvesztetted a szüzességed? Milyen volt akkor a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a bizalom milyen volt a felek között, főként a válaszoló bizalma az anyja/apja iránt. Az is érdekelne, hogy ha kettő szülő van, és csak az egyiknek lett elmondva, miért, hogyan volt ez, milyen volt a kapcsolat.

Ha valaki félárva, a szülő kettőnek számít itt.



2022. szept. 29. 23:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem jó a szüleimmel a kapcsolatom, de nem értem, miért mondtam volna el bárkinek ezt.
2022. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

Én előtte is beszéltem anyukámmal róla, hogy valószínűleg meg fog történni és utána is.

Apának nem mondtam el, ezt olyan "női dolognak" éreztem. Szerintem anya sem mondta el neki.

33/N

2022. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%
#12 Ez szuper, hogy ilyen a kapcsolatod az anyukádd
2022. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Apámmal sose volt jó a kapcsolatom, így eszembe sem jutott. Anyám pedig borzasztóan káros személyiség egy gyerek szexuális fejlődésére, szerinte a szex bármilyen formája bűn, ő a legprűdebb ember akit ismerek (értsd. a nemi szerveket SEM meri nevén nevezni, szexuális felvilágosítás nem is volt), ennek ellenére havonta rákérdezett, hogy lefeküdtünk-e már az akkori barátommal. Ezt egyszer meguntam, és jól kiosztottam hogy az ég világon semmi köze hozzá. Akkor jött a leb@szás, hogy már pedig neki erről tudnia kell, sőt! kötelezően minden hónapban el kellett neki mondanom, ha megjött. Elképesztő. Végül sose mondtam el. Azóta terhes vagyok, úgyhogy gondolom sejti 😄
2022. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
anyukáddal. Nálunk sajnos ez az ún. felvilágosítás nem létezett, még a menstruációról sem tudtam semmit. Halálra rémültem, mikor elkezdődött. A többi dologról aztán végképp nem tudtam semmit, így aztán amikor megtörtént, nem beszéltünk róla. Ez az időszakom tulajdonképpen folyamatos hazugságban telt, iszonyú zűrös volt.
2022. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Igen, valószinű tudtak róla , mert hosszabb ideje voltunk együtt a barátnőmmel.szerintem ezzel semmi gond nincs.
2022. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a szüzesség egy mondvacsinált fogalom, nemlétezik ilyen, nincs mit elveszíteni. Nyertél egy új élményt az életben.


De értem a kérést.


Én sose szerettem a sexről beszélgetni a szüleimmel, így nem is került szóba a dolog.

2022. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%

Én konkrétan nem mondtam el, de mivel a barátom vidéken lakott - Pesten volt kollégista, így ismerkedtünk meg -, és nyáron 1 hétre meghívtak magukhoz nyaralni, anyám pedig azzal bocsátott utamra, hogy "csak unokát még ne hozz haza", valószínűleg sejtette. Ennek már több mint 40 éve...

A fiam nekem nem mondta el, de nyilván voltak sejtéseim. A két lányom viszont elmondta. Semmi extra, részletekbe menő, csak annyit mondtak: "megtörtént". Örülök annak, hogy ilyen jó a kapcsolat köztünk, pontosan tudják, hogy bármikor bármiben számíthatnak rám.

2022. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
20%

Ti is megkaptatok a szokásos hamarosan el fogom veszteni kerdezhetek a szexről privatot?

Hihetetlen hogy még mindig spammeli.

2022. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

18 voltam, anyukámnak elmondtam. Addigra már 4 hónapja voltunk együtt a barátommal, minden hétvégén együtt is aludtunk, de lassan haladtunk ezen a téren. Mindig bizalmas volt a kapcsolatunk, fel sem merült, hogy ne mondjam el.

Apunak nem mondtam el. Jó a kapcsolatom vele is, nagyon szeretem, de addigra már mégis csak felnőtt nő voltam, ő pedig elég zárkózott, nem akart volna erről direktben tudni.

2022. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!