Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondod meg a szüleidnek...

Hogyan mondod meg a szüleidnek ha fáraszt, és degradál a jelenlétük?

Figyelt kérdés

Ha egyszerűen úgy érzed , hogy olyan élethelyzetben vagy, hogy a tőlük való elköltözés nehézkes, nincs munkád


De a közelségük megfolyt és nem akarsz velük kommunikálni mert idegesít, mert te neked nem erre van szükséged, hanem arra, hogy a saját korosztályoddal ismerkedj


2023. nov. 13. 10:04
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
94%
Páros lábbal rúgnálak ki anyádék helyében, tekintve, hogy 30 éves életképtelen óriáscsecsemőként eltartanak, mert hát neked munka az nem kell, barik nincsenek, brühühü és erről persze mindenki más tehet, csak te nem és még van pofád azokat szidni, akik továbbra is etetnek, ruháznak, ellátnak, mint valami kisgyereket. Az ilyen selejtekből mellesleg miért van egyre több?
2023. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
81%

11#


Szívemből szóltál 🙌

2023. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Olyan munka nem kell ami nem érezteti azt velem, hogy számítok, amikor csak mindenki leszar és csináljak valamit az baromira nem hiányzik


Vagyis tudom csinálni, de annyira stresszel hogy pár hónap után jönnek a fizikális tünetek, nem tudok velük mit csinálni

2023. nov. 13. 11:52
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz.

Menj emberek közé.

Menj el dolgozni. Bármit!

Ha nem ülsz mindig otthon, akkor nem kattansz be.

Nem a szüleid tehetnek róla, hogy nem dolgozol és nem csinálsz semmit és mindig otthon ülsz.

2023. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Ecsém... Van ám baj a toronyban rendesen. 🤦

Szüleidnek sikerült egy újabb életképtelen ingyen élő mihasznát kitermelni..


Páros lábbal rúgnálak kifelé.


Mond te nem szégyelled magad? Válogatni mert, közben a szüleid etetnek,tartanak el 30 évesen? Szídod a szüleid? Miközben 2 Ft nem ér a bőrőd?

2023. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

15


mondok egy példát, elültetsz egy fát egy olyan helyre ahol rossz neki a táptalaj


Majd 15 év múlva kérdezed magadtól, hogy az a fa miért ilyen szarul néz ki és miért ilyen életképtelen


Nem tudom érted e a problémát?

2023. nov. 13. 12:00
 17/48 A kérdező kommentje:

14

Ezeket csinálom, vagyis amikor tudom.. de egymásra hat, szal ha emberek közép megyek és rossz passzban vagyok akkor az egy lavinát indít el, és akkor megítélnek úgy, hogy ez a paraszt és után akkor válthatok közösséget megint


Megyek dolgozni, de nem tudok nagyon kapcsolódni másokkal ott mert ez kisebbségi érzés állandóan előjön, szóval így marhára nehéz


14.

Az a baj, hogy félholtnak érzem magam, ahogyan gyerekként is éreztem magam, de őnekik fontosabb volt a meló, mint az, hogy megértség a problémát. most meg 99999x több erőfeszítés lesz egy kicsit is jobban érezni magam mint ha akkor segítettek volna

2023. nov. 13. 12:04
 18/48 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy oltári nagy divat lett a szülőket hibáztatni mindenért.

Képzeld rengetegen nőttek fel rossz körülmények, rossz családi minta és egyebek mellett.

Tudod mi a különbség köztük és közted?

Hogy ők tették magukért, akartak tenni, előnyt kovácsoltak belőle. Tovább léptek.

Te mit csinálsz?

Ülsz mint szar a gazban,sajnáltatod magad,várod a "csodát" eltartatod magad azokkal akik olyan nagyon traumatizáltak..

2023. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

17: Most felnőtt vagy, most már te segíts saját magadon.

Ha nem megy, akkor mielőbb kérj segítséget.

A szüleidet nem fogod tudni megváltoztatni, akármi is velük a problémád, akár jogos, akár nem az ellenérzésed feléjük.

Ne másoktól és ne a szüleidtől várd 30 évesen, hogy majd megoldják a te életedet.

2023. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

nem várom tőlük a megoldást, tudom hogy ez egy blindspot nekik is.. csak néha előjön belőlem, és fájdalmas eléggé és reménytelenség érzéssel tölt el


de mind1

2023. nov. 13. 12:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!