Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondod meg a szüleidnek...

Hogyan mondod meg a szüleidnek ha fáraszt, és degradál a jelenlétük?

Figyelt kérdés

Ha egyszerűen úgy érzed , hogy olyan élethelyzetben vagy, hogy a tőlük való elköltözés nehézkes, nincs munkád


De a közelségük megfolyt és nem akarsz velük kommunikálni mert idegesít, mert te neked nem erre van szükséged, hanem arra, hogy a saját korosztályoddal ismerkedj


2023. nov. 13. 10:04
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

30: Tételezzük fel, hogy 19 évesen érettségizett. Nem vették fel 1-2 évig az egyetemre. Mondjuk 25 évesen végzett. 2 évig állást keresett (vagy nem szakmában dolgozott - diákmunkán pl. szalagon, árufeltöltőként üzletben, stb.) és mondjuk 27 éves korától lett olyan munkahelye, ami a szakmájába vág... ez NEKEM belefér...

A kiégés - az, hogy kiégtél - az viszont nagyon durva.

2023. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Én sem tudom miért ez van, miért érzem ezt, de annyira szar, hogy nincs életem, és nem tudom mit csináljak


Munkaközbeni élet arról szólt, hogy melóztam mentem haza és otthon voltam, állandó kisebbségi érzés, és megfelelési kényszer miatt nem szocializálódtam


Meló közben volt 2 év szünetem, a kiégés miatt, meg, hogy nem találtam munkát, meg valszeg látták rajtam a szomorúságot és ezért nem akartak felvenni, de végül találtam egyet, de itt is kiégtem, nem sikerült beilleszkedni, mindenki jópofizik meg állarcot hord, és ezt nem tudom elviselni.. Nem tudom mit csináljak, hogyan találjak olyan embereket akik között nem érzem úgy, hogy itt mindenki megjátsza magát csak én nem

2023. nov. 13. 16:18
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te azt hiszed a munkahely az valami baráti találkozó, vagy ismerkedésre van.
2023. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Mi egy tipikus barátkozó, ismerkedő hely?
2023. nov. 13. 16:50
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen? 🤣


Barátokat az ember oviban, iskolában szokott szerezni..20 éves kor után nem igazán szokott mély és tartós barátság köttetni, nem azt mondom, hogy nem alakul ki, de ritka, mert addigra az ember kialakítja a társaságát..

2023. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, akkor ennyi idősen mit csináljak, örök magány?
2023. nov. 13. 17:37
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Ember szerezz egy barátnőt.
2023. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

:D


jaja most jön az, hogy akkor tinderezzek.. amit csinálok is de itthon nem működik. Komolyan kimentem külföldre ott tök jól ment, hazajövök le sem szrnak


Vagy a másik, hogy szerezz barátnőt a baráti körödből ami nincs

2023. nov. 13. 17:46
 39/48 anonim válasza:
100%

"Kimentem külföldre ott tök jól ment"

Ha ott jó volt, miért nem mész vissza?

2023. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
hát rohattul agyalok rajta, csak most tél van, és most nem találok önkénteskedős melókat
2023. nov. 13. 18:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!