Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondod meg a szüleidnek...

Hogyan mondod meg a szüleidnek ha fáraszt, és degradál a jelenlétük?

Figyelt kérdés

Ha egyszerűen úgy érzed , hogy olyan élethelyzetben vagy, hogy a tőlük való elköltözés nehézkes, nincs munkád


De a közelségük megfolyt és nem akarsz velük kommunikálni mert idegesít, mert te neked nem erre van szükséged, hanem arra, hogy a saját korosztályoddal ismerkedj


2023. nov. 13. 10:04
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
30F
2023. nov. 13. 10:04
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Elsőkörben. Olyan szó nincs, hogy megfolyt. Megfojt az van.


Ha az ingyen lakhatás meg kaja kell, akkor le kell nyelned a béka jó nagy részét. Ilyen ez. Ha nem tetszik, ott az ajtó.

2023. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha így érzed költözz, még ha nehézkes is. Vegyél ki egy szobát és vállalj be lakótársat vagy lakótársakat. Ha van munkád egy szobát ki fogsz tudni venni.
2023. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát 30 évesen már ne legyen nehézkes az elkoltozes, ha ilyen véleménnyel vagy a szuleidrol
2023. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
29%
3: Írta a kérdésben, hogy nincs munkája, nincs munkahelye, így - ha valaki nagyon közeli barát INGYEN nem fogadja be (úgy, hogy állja a miatta való rezsinövekedést is) - lehetetlenség elköltözni. Feltételezem, hogy nem milliárdos - mert ez az egyetlen kibúvó lenne (önmaga mással való eltartatásán kívül) az alól, hogy dolgoznia kelljen!
2023. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem a jelenlétük degradál, hanem a saját kérdésed.
2023. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
86%

5!


Akkor még inkább térden állva köszönje meg nekik, hogy eltartják ahelyett, hogy ilyen stílusban beszel róluk.

2023. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg abban, hogy a saját korosztályoddal ismerkedj és munkát vállalj?
2023. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

8

Gyerekkori traumák, nem bízok nagyon senkiben, vagy ha bízok is akkor ők azt látják, rajtam h valami nem oké... vagy ha nem is érzem ezt és jó kedvem van, akkor a legközelebbi alkalomnál tuti valami kifogja váltani, és akkor meg fel kell vennem a jókedv maszkját és akkor azt meg látják rajtam


És ez miatt távolodnak tőlem


A szüleimtől azért akarok távolodni mert tudom, hogy minden egyes kontaktus velük, csak ezt a meg nem értettséget erősíti, és csak gyengít a velük töltöt idő ezért falakat építek magam köré, és legtöbbször bunkó vagyok velük, mert máshogy nem értik meg, azt a fájdalmat amit azzal okoztak, hogy nem figyeltek rám amikor gyerek voltam


Most meg állandóan mehet a pszichológushoz járás, meg az állandó figyelem elterelés, hogy ne a múlton rágódjak

2023. nov. 13. 11:24
 10/48 anonim ***** válasza:
78%
Sokan vannak így akik erőt vettek magukon és saját, felnőtt életük van, csak te vagy ilyen különleges kis hópehely.
2023. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!