Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kèt gyerek,6,12 èvesek.Anyjuk...

Kèt gyerek,6,12 èvesek.Anyjuk itthagyott,mert szerelmes lett,egy nála 10 évvel fiatalabb srácba.Amolyan kapuzárási szindróma,exnőm 38 èves.Bulizik, fiatalkènt akár èlni. Mit lehet tenni,hogy ne èrezzem azt,hogy most aztán tényleg bajban vagyunk?

Figyelt kérdés

Ráadásul albérletben èlünk.Èpphogy kijövünk a pénzből,mert így nincs aki vigyázzon a gyerekekre, nem tudok mellékállásba járni,mint régebben.

Ez az anyagi oldala,de van egy èrzelmi is, nagyon egyedül lettem.A nők kerülni kezdenek,amint megtudják,hogy egyedül vagyok a gyerekekkel,ezt valahogy meg is èrtem.De hogy lehet ebből az elhagyottság èrzèsből kimászni? Vannak tapasztalatok?Természetesen első számú cèl,a gyerekek normális felnevelèse.



2023. júl. 24. 06:49
 61/99 anonim ***** válasza:
35%
#60 Az otthoni semmittevés. :) Próbáld ki egyszer, hogy te maradsz otthon két gyerekkel "semmit tenni". :) Istenem...
2023. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
28%
Sőt, három gyerekkel, mert a kérdezőt is nyugodtan beleszámolhatjuk.
2023. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
21%
Lehet,hogy nem is engedte dolgozni.Ismerek ilyet is.Az otthoni semmittevés miatt sír most apu.😅
2023. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
86%

"ha anyunak nem derogált volna melózni az otthoni semmittevés helyett"


AKkor mi a probléma? ANyuka otthon semmit tett, most ugyanezt a semmit kell tenni a kérdezőnek is. Mi is a kérdés? Hiszen semmit nem kell otthon csinálni. Nem értem a kérdést.

2023. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
33%
64es, csak abban az esetben ha anyuka ad haza ennyi pénzt amennyit a kérdező adott míg anyuka semmit tett otthon.
2023. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
84%
#64 Hát igen, végülis ennyi. :) Még jól is járt a kérdező, mert egy emberrel kevesebb után kell "semmit tenni".
2023. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
97%
Annyit soha az életben nem fog egy elvált sem hazaadni,amennyit előtte adott.Se nő,se férfi.
2023. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
12%
#65 Feltéve, hogy apuka kifizeti utólag azt a pénzt, amennyivel ki lehet váltani azt a mennyiségű takarítást és babysittelést, amennyit anyuka töltött ezekkel.
2023. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
38%
68as, oké, amennyiben levonjuk belőle azt a pénzt amennyit anyuka evett, fürdött, melegedett, ruházkodott, gyógyszert szedett az apuka pénzén, plusz a két gyerek összes költségének a felét, ami anyukát terhelné. Plusz, ha apuka lakásában laktak, akkor az ott töltött évekre a bérleti díjat is.
2023. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
68%
Ez így van 68,plusz hozzá teszem,hogy apa azért kereshet többet,mert nem esett ki a munkából, esetleg tudta magát képezni is.Nálunk pl ez a helyzet.Ameddig én 6 évet itthon voltam a 3 kicsivel,addig ő szerzett a szakmája mellé még képesítést,váltani tudott többször munkahelyet,és jelenleg 3x annyit keres mint én.Én meg kezdem előről.
2023. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!