Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kèt gyerek,6,12 èvesek.Anyjuk...

Kèt gyerek,6,12 èvesek.Anyjuk itthagyott,mert szerelmes lett,egy nála 10 évvel fiatalabb srácba.Amolyan kapuzárási szindróma,exnőm 38 èves.Bulizik, fiatalkènt akár èlni. Mit lehet tenni,hogy ne èrezzem azt,hogy most aztán tényleg bajban vagyunk?

Figyelt kérdés

Ráadásul albérletben èlünk.Èpphogy kijövünk a pénzből,mert így nincs aki vigyázzon a gyerekekre, nem tudok mellékállásba járni,mint régebben.

Ez az anyagi oldala,de van egy èrzelmi is, nagyon egyedül lettem.A nők kerülni kezdenek,amint megtudják,hogy egyedül vagyok a gyerekekkel,ezt valahogy meg is èrtem.De hogy lehet ebből az elhagyottság èrzèsből kimászni? Vannak tapasztalatok?Természetesen első számú cèl,a gyerekek normális felnevelèse.



2023. júl. 24. 06:49
 21/99 anonim ***** válasza:
47%

20, miért, a nők nem sajnáltatják magukat? Dehogynem. Teljesen normális reakció.


Nekem úgy tűnik, a kérdező egy jólelkű balek, kinyalta a felesége seggét is, az meg most még többet akar, nem egy hulla fáradt negyvenest... Nyilván össze fogja kapni magát, de idő kell hozzá.

2023. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
72%

#21 "miért, a nők nem sajnáltatják magukat?"


Vannak a környezetemben ilyen nők, egyszer sem hallottam őket sajnáltatni magukat. Keserűek, fáradtak, de rohadt kemények, élik túl a helyzetet, ahogy csak tudják.


"Nekem úgy tűnik, a kérdező egy jólelkű balek, kinyalta a felesége seggét is"


Erre mégis miről sikerült következtetned? Semmi olyasmit nem ír a kérdező, ami erre utal.

2023. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
29%
22, leírta, hogy a feleség óhaja volt az albérlet, mert majd örökölni fog. Hogy ő akart igazán gyereket, a kérdező meg akkor már teljesítette... olvass, b+.
2023. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
73%
#23 Ezt nevezed te annak, hogy ki van nyalva a segge?! :D Hát te k.rvára el vagy tévedve öregem...
2023. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
83%
21,nem igazán,mert amit írtam azt kapják az arcba rögtön.Biztos a te hibád,te nem foglalkoztak vele,te vagy elhízva,zsíros a hajad,mackóban jársz,stb, illetve az ugye,hogy kell a pénz,hát milyen jó sorsod volt mellette,csak azt kellett volna eltűrni hogy....(üt, ver,iszik,nőzik,bulizik,stb).Normális ember ilyet még nem ír le,hogy hát ő akarta a gyerekeket,meg ő nem akart saját lakást,stb.Ez csak a duma,mert most sértve van.Ez természetes is,de nem kellene mindent a másikra tolni,mintha ő maga csak egy sodródó gyerek lenne Ha meg az, akkor még megvan a válasz a kérdésre,hogy egy majdnem 40 éves felnőtt nő miért keres mást.Mert nem akar egy felnőtt gyereket a nyakába,akit irányítani,meg pesztrálni kell.Ebben az esetben is ketten rontották el,mert nem kellett volna együtt se maradni eddig se,nemhogy 3 gyereket csinálni,de mostmár ez van.A kérdezőnek meg fel kell nőni a feladathoz, ugyanúgy, mint bármelyik nőnek,vagy ritkábban férfinak akit elhagyták,és a saját hibájából tanulni.Nem nőket hajtani(mert ezt teszi,ha azt írja,hogy kerülni kezdik,ha megtudják ,hogy albérletben egyedül neveli a gyerekeket),hanem jó apának lenni,a lehető legkisebb lelki traumát okozni a gyerekeknek,és normálisan lerendezni a kettejük kapcsolatát.Pl ha házasok, akkor hivatalosan elválni,gyermekelhelyezés,gyerektartás rendezése.Amúgy meg az se biztos,hogy a gyerekek miatt nem tud ismerkedni,csak arra fogja.Pl ha én ismerkednék,és azzal kezdené valaki,hogy hellóka,Béla vagyok 40 éves,elhagyott a szemét asszony,albérletben élek 3 gyerekkel,de egy vasam sincs, akkor én is menekülnék,és ebben a sztoriban nem a gyerekek,vagy az albérlet ilyesztene meg a legjobban.
2023. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
82%
Srácok! Ne veszekedjetek már egy ismeretlen ember állításain, jogosságán, stb. Ez egy egyoldalú állítás, minden ki aki ez alapján véleményt tud mondani, pillanatnyi szimpátia miatt teszi. Ennyiből nem lehet semmilyen objektív következtetést levonni, ergo okafogyott véleményt kreálni.
2023. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
78%

"A nők is ezt érzik,mikor a palik lépnek le.Ez van.És hát ugye,a nem megbecsült otthoni munka,a gyerekek felügyelete,stb most látszik csak.Ismerek én is olyan családot,ahol a csávó hangoztatja,hogy ő hozza a több pénzt,kuss van,pedig az asszony is dolgozik,csak az urának több a fizetése,plusz be tudja vállalni a maszkot,meg a túlórát mert anya otthon van addig a gyerekekkel.Csak így még anyának egy perc nyugta sincs,nemhogy egy kis saját élete."


Egyetértek!


Amúgy a kérdező most mindent a másikra hárít, pedig mindketten benne voltak.


A nőnek elege lett és lelépett.


Szerintem barátkozz hozzád hasonló anyákkal és akkor még lehet belőletek mozaik család.


Anyagi okokból sokan állnak össze így.


Szóval ne nőknél próbálkozz, hanem hasonló sorsú anyáknál és akkor még lehet valami.

2023. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
39%

"Szóval ne nőknél próbálkozz, hanem hasonló sorsú anyáknál és akkor még lehet valami."


Az egyik a másik részhalmaza, ugye tudod?

2023. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
37%

28-as: Ugye nem tudod, hogy én hogy értetem?! :D

Amikor egy nő anyává válik, onnantól a nőisége háttérbe szorul sőt, valakinél meg is szűnik...

2023. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
28%
+t
2023. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!