Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kèt gyerek,6,12 èvesek.Anyjuk...

Kèt gyerek,6,12 èvesek.Anyjuk itthagyott,mert szerelmes lett,egy nála 10 évvel fiatalabb srácba.Amolyan kapuzárási szindróma,exnőm 38 èves.Bulizik, fiatalkènt akár èlni. Mit lehet tenni,hogy ne èrezzem azt,hogy most aztán tényleg bajban vagyunk?

Figyelt kérdés

Ráadásul albérletben èlünk.Èpphogy kijövünk a pénzből,mert így nincs aki vigyázzon a gyerekekre, nem tudok mellékállásba járni,mint régebben.

Ez az anyagi oldala,de van egy èrzelmi is, nagyon egyedül lettem.A nők kerülni kezdenek,amint megtudják,hogy egyedül vagyok a gyerekekkel,ezt valahogy meg is èrtem.De hogy lehet ebből az elhagyottság èrzèsből kimászni? Vannak tapasztalatok?Természetesen első számú cèl,a gyerekek normális felnevelèse.



2023. júl. 24. 06:49
 31/99 anonim ***** válasza:
70%
#29 Nyilván tudja, csak valamibe bele kellett kötni.
2023. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
43%

"Amikor egy nő anyává válik, onnantól a nőisége háttérbe szorul sőt, valakinél meg is szűnik..."


Jaja, persze. A kérdésfeltevő exének tessék ezt gyorsan elmagyarázni, és akkor azonnal zárható is a téma.

2023. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 A kérdező kommentje:

Amikor nem èrtesz egyet valakivel,ès elkezded leèrtèkelni...ez amúgy jó taktika,de egyrészt undorító, másrészt nem mindenkinél vezet eredményre.Nálam nem működik; igyekszem nem felvenni a kesztyűt.Kaptam itt hideget-meleget,azt gondolom kicsit mindenki projektál.

Baszki egy nárcisztikus nővel nem lehet kijönni!

Természetesen èn is hibás vagyok,mert nem borítottam le idejében.

Hülyeség volt itt megkérdezni.Sok a megmondóember.

De ma is tanultam valamit.

Köszönöm a válaszokat,főkènt a normálisakat!

2023. júl. 24. 09:39
 34/99 anonim ***** válasza:
83%
#32 Mit gondolsz, miért pattant le a kölykök mellől?
2023. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
77%

32-es: miért az exének?!


Inkább a kérdezőnek. Hiszen nem mellette lett újból nő az asszony, hanem a fiatalabb srác mellett..

2023. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
87%
31-es: nyilván. Valamiért ez nagyon szíven ütötte. :D
2023. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
86%

"Baszki egy nárcisztikus nővel nem lehet kijönni!"


Ezt magad cáfoltad meg azzal, hogy egy ilyennel éltél le kb. 12 évet és két gyereket is csináltál neki! :D


Ne hárítsd másra a felelősséget!

2023. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
76%

#36 Nem tudom, de szerintem a 21. század egyik nagy problémája az, hogy a férfiak semmiért nem képesek felelősséget vállalni és feszt tolják le magukról az összes felelősséget. Iszonyatosan gyenge és férfiatlan dolog ez. Mindig, mindenért mások a hibásak, ők soha nem csesznek el semmit, ők mindig mindent jól csinálnak, ők soha nem tehetnek semmiről... Mintha csak falevélként fújná őket a szél, tehetetlenül sodródnának az életben és semmire nem lenne ráhatásuk.


Ez valami elképesztően gyenge, kiábrándító és szánalmas attitűd. És tudod mi lesz erre a válasz? Az, hogy "Hát és a nők...?!" :D Tehát felelősség letolás. Hárítás. Mint mindig, mindenben.

2023. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
74%

Az a nagy helyzet, hogy amikor egy nőnek gyerekei lesznek, onnantól az ő életének vége, hiszen amellett, hogy dolgozik, háztartást vezet, neveli a gyerekeket, tehát 0-24-ben túlterhelt, megszűnik nőnek lenni, ha a párja nem segít be neki és ha nem érezteti vele.


De sok pasi csak megcsinálja a gyereket, aztán elmegy dolgozni és azt hiszi, hogy hazaérve már semmi dolga. Se a gyerekekkel, se az asszonnyal.

Mert ő fáradt és pihenni akar.


De nem gondol bele abba, hogy az asszony meg sosem pihen.


Egy idő után mindenkinél betelik a pohár.


Valakinél hamarabb.


A kérdezőnek még a kapcsolatában kellett volna tennie, akkor valszeg az asszonynak sem lett volna oka/kedve arra, hogy lelépjen.


Most már csak azt teheti, hogy a következő párkapcsolatában jobban odafigyel a másikra..

2023. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
91%
Maximálisan egyetértek, kedves 38-as!
2023. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!