Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekmentesek! Mi a kedvence...

Gyermekmentesek! Mi a kedvencetek, amivel az ismerősök és a családtagok megpróbálnak rábeszélni arra, hogy legyen gyereketek?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. ápr. 14. 06:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/172 anonim ***** válasza:
83%
Az első otthonba vagy elfekvőbe fogja bedobni a szüleit a hálás gyermek, mennyi ilyen sztorit hallottam és láttam. Elismert orvosnő a városban bedobta az apját elfekvőre, aki a megye első embere volt régen. Ott is halt meg a bácsi.
2022. ápr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/172 anonim ***** válasza:
97%

-Ki fogja rádnyitni az ajtót ha öreg leszel?


-Ha én egy másik kontinensre költözöm akkor rád sem fogják annyira nyitogatni.

2022. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/172 anonim ***** válasza:
92%

Na de akkor anyád mikor unokázhat ha te nem szülsz??

Senki nem fogja öregkorodban rádnyitni az ajtót!!

A nőknek ez a Feladata, hogy szüljenek!!

2022. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/172 Katona Dius ***** válasza:
96%
13as, az utolsótol rosszul tudok lenni. Az a feladata. Még hogy mosson,fozzon,takarítson,dolgozzon és nevelje a gyereket. Apa meg elbaszkódik a munkahelyen 4ig,utána hazaesik,beül a tv elé egy sörrel,és az ő dolga kész is. Tisztelet a kivételnek.
2022. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/172 anonim ***** válasza:
98%
Általában azt szokták mondani, hogy "a gyerekkel teljesedik ki az élet", és hogy "semmi sem fogható ahhoz az érzéshez, mikkor átölel a gyereked", meg ilyenek.
2022. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/172 anonim válasza:
98%

Család részéről sosem kaptam hála az égnek. Persze kollégáktól meg a haveroktól jön a zrika, hogy "húzzak bele"... Én erre azt szoktam mondani, hogy már hova? 43 évesen...

Ahhoz először szükség lenne egy párkapcsolatra is, meg egy kompatibilis nőre akinek nem gond a dinka személyiségem. :))

2022. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/172 anonim ***** válasza:
99%

Nekem az, hogy igazából érvet sem mondanak, hogy csak hogy kellene már. Kb. "ez az élet rendje" gondolatmenet van mögötte


Az meg mondjuk elkeserítő, hogy a többség még mindig nincs tisztában vele, hogy ez lehet egy tudatos döntés.

2022. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/172 anonim ***** válasza:
96%
Eleve nem vállalnék gyereket soha, mert a hideg ráz tőlük, meg elég a 86 éves demens apámról gondoskodni. Elég lesz ha tőle megszabadulok, nem vennék még egy minimum 20 éves gondot a nyakamba, bizisten felakasztanám magam.
2022. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/172 anonim ***** válasza:
97%
“Tartozol ennyivel a társadalomnak” 🥲🥲🥲
2022. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/172 anonim ***** válasza:
97%

ki ad neked egy pohár vizet öreg korodban

erre vagytok hivatva

ez az élet rendje

nem baj, ha nem akarok, szüljek akkor is, majd utána rájövök, milyen jó

szeretné megnézni azt a gyereket, amit én szülök

gondoljam át

mi marad utánam

most még persze, hogy nem de majd később

tutira meggondolom magam, mert bennem van a fészekrakási ösztön, mert ez a nőkben benne van

2022. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!