Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám megsértőd...

Normális, hogy anyám megsértődött, hogy nem akartam megmondani neki, hogy nem mondtam meg, hogy mekkora a fizetésem? 23L

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, mérnökire (jelenleg online), emelett dolgozom mint programozó (szintén otthonról).

Egyik nap be kellett menjek a munkába aláírni a papírokat a fizetésemeléshez. Nem szóltam otthon senkinek se, hogy be kell menjek a munkába, de anyám mikor hazaért, látta, hogy nem voltam otthon, megkérdezte, hogy hol voltam és miért mentem el. Megmondtam. Mikor kérdezte, hogy mekkora lett a fizetésem, nem akartam elmondani. Megsértődött.

A rezsibe nem kell pótoljak, soha nem is fogja kérni


2021. dec. 16. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
82%

Beleírtad a választ a kérdésedbe, amit úgy látszik ezek szerint Te is fontosnak tartottál - a témától függetlenül - megemlíteni: "A rezsibe nem kell pótoljak, soha nem is fogja kérni."


Így jogos: anyukád eltart, valamennyi fizetésből. Ha a Te fizetésed pl. ennek többszöröse, akkor a helyében kiszállnék a finanszírozásodból. Úgy meg pláne, ha elkezdesz erről titkolózni...


Ameddig eltartatod magad, a pénzügyedet illetően sem lehetnek titkaid. Ennyi.

2021. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
80%

Nezd..te ingyenelo vagy..23 eves letedre egy forintot sem adsz a szamlakba..mondjuk egy normalis ember felajanlja, hogy na megis..de te nem..

Ha eddig nem kert toled, akkor nem hiszem, hogy elkerne a fizetesedet! Szimplan magadnakvalo vagy.

2021. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
88%
Tehát huszonhárom évesen totál eltartanak, és húsz méter mélyen hallgatsz a fizudról., hogy ki ne derüljön: jócskán hozzájárulhatnál dolgozó ember létedre a költségekhez.. Akit eltartanak, csak ne rejtegesse mennyit keres.
2021. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
83%
a saját anyád elől miért titkolod a fizetésed?
2021. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a megsertodos baromsagok a sirba visznek...- komolyan! Mi ez az erzelmi zsarolas?
2021. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
83%
Mi az érzelmi zsarolás? Hogy a kérdező huszonéves létére úgy viselkedik mint egy hisztérikus öt éves aki a cukorkáját dugdossa, nehogy adni kelljen belőle másnak, miközben nagy barom létére, dolgozó emberként élősködik? Gondolom szégyenli hogy fa.szságokra szórja a pénzt, míg az anyja beleszakad hogy eltartsa kényes libát...
2021. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
74%

23 évesen a szüleid tartanak el, úgy, hogy van fizetésed? Nekem leégne a pofámról a bőr.


22 éves vagyok, egyetemista. Van egy 9 hónapos kislányom. 16 éves korom óta végig dolgoztam. Az én és a férjem megtakarításából vesszük most a házunkat és újítjuk fel. A gyed és az egyetem mellett online dolgozom, egy nyelviskolának tartok online kezdő kurzusokat.


Szerintem elég gàz, hogy nem állsz a saját lábadra. De ha ragaszkodsz a mamahotelhoz, legalább annyival tiszteld meg, hogy nem titkolózol előle.

2021. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
35%
Azt megkérdezhetem milyen nyelven programozol? :D
2021. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
91%

Ha egyedül laknál és magadat tartanád el, akkor veled értenék egyet, kérdező.


Így viszont jogos, hogy anyukád tudni akarja. Mert ha aprópénz, akkor valószínűleg azt mondaná: legyen a te zsebpénzed, költsd szórakozásra. De ha mondjuk közelít az ő fizetéséhez, akkor (különösen, ha nem él veletek apukád) teljesen érthető lenne, ha kérné, hogy szállj be a költségekbe.

2021. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy kérdező, nagyon érdekel: ha tudod hogy anyád eddig se vette el a pénzed, meg nem is akarja, mire föl kellet az eszed játszani? Mert csak azt tudom elképzelni, hogy kifolyik a kezedből a pénz, és félsz hogy anyád nem fog eltartani ha szórod a fizetésed.
2021. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!