Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudja anya lefogadni...

Miért nem tudja anya lefogadni, hogy én szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 10:10
 71/93 anonim ***** válasza:
84%

"lehet és kell is szórakozni, viszont lehet azt igényesen is tenni"

lehet, de nem kötelező. sokan kifejezetten a szennyet keresik, mert nekik az a szórakoztató bennük, hogy mennyire rosszak. a szabadidő arra való hogy leeresszük a gőzt, és ezt nem mindenmi tudja filozófiai könyvek olvasásával elérni.

2021. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
61%

Off:


Remélem senki nem hiszi azt, hogy a szürke trilógia az hitelesen/jól mutatja be a BDSM kapcsolatokat...


A valóságban a BDSM nem ilyen.

Amit az a könyv bemutat az a pszichopátiás agymosás és a szexuális bántalmazás.

2021. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
7%
#75 igen, ez is ugyanúgy lerágott csont mint a mormon twilight
2021. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
69%
75. Igen, pont erre utaltam többek közt én is. Ez nem a jó szex meg az egészséges párkapcsolat témája. Épeszű szülő meg olyat nem óhajt, hogy a lánya egy nárcisztikus bántalmazó szemétláda után koslasson. De majd gondolom mindjárt jön neked is okádni savazó savlekötőcske.
2021. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonymousreview60 ***** válasza:
57%
#76: Orson Scott Card (Ender's Game) is. Annak van mondanivalója. A Twilightot érdemes emiatt kézbe venni?
2021. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy...

Eljön az ember életében az a kor, amikor a szülő szava nem kell feltétlenül releváns legyen már.

Mivel elég idős vagy már dolgozni, így elég idős vagy már Ahoz is, hogy privát szférában töltsd a szabadidőd.

Azon belül pedig azzal, amivel jól esik.

Én a gépem nyomtam tiniként ill motoroztam.

Rohadtul nem érdekelt, hogy anyámnak tetszik e vagy sem.

(fiú vagyok)

Nőknél a úgyis jön a klimax amikor megváltoznak.

Ilyenkor jönnek a "hülyeség, Értelmetlen stb.."

Igen!

Hülyeség, és?

2021. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#79: Felkeltetted az érdeklődésemet. A némileg üldözött vegán vámpírok a mormonok, a Volturi a WASP közösség, a vérfarkasok meg a ... nemtommi?
2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
25%
Ez de durva! Basszus, ilyen szemszögből nézve tényleg mormon agymosás...
2021. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább úgy mondanám, hogy van pár hülye ami mindenben ideológiát lát, pedig az író csak szórakoztatni akart.
2021. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonymousreview60 ***** válasza:
#78: Vigyázz! Én nem olvastam. Az ott egy kérdés, amit hirtelen feltettem, hogy ha mormon blabla, akkor az ilyen?
2021. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!