Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy legyen még több cicánk?🐱

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kandúr cicánk, imádjuk, teljesen hozzánk nőtt. Viszont én szeretnék még 2-3 cicát, mert nagy az udvar, sokat tudnék vele játszani, jó helyük lenne nálunk. De anya azt mondta, hogy most nem kell több macska, mert vannak fontosabb dolgok. (Kert, stb) pedig én nem látom akadályát. Ez a mostani cicánk nem mindig van itt tehát ha több lenne akkor valamelyik mindig itt lenne és tudnék vele játszani. Szerintetek hogyan vegyem rá anyát hogy hozzunk még cicát ide? Annyi szép kiscica van a neten..

2021. ápr. 26. 12:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha felnősz (mert gyanítom vagy vagy 12-13 éves) és elkötlözöl, nyithatsz egy macskafarmot is.
2021. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

"én szeretnék még 2-3 cicát, mert nagy az udvar, sokat tudnék vele játszani"


Ez mind szép és jó, de azokat a cicákat gondozni is kell és etetni is, és azért egy macskának a kajáját sem olcsó állni, nemhogy még 2-3-ét.

2021. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Kecskeember ***** válasza:
17%

Nyaggasd őket halálra.

Nekem mindig bevát...... :)

2021. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%

"nagy az udvar"

Tehát kerti dísznek kell, gondolom macskabiztos kerítés az nuku, aztán ha kivasalják a "szép kiscicát", akkor meg hoztok a helyére másikat.

Remélem anyád látja, hogy rád egyelőre egy tojást se kéne bízni, és ez így is marad egyelőre.

2021. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Kecskeember ***** válasza:
31%

Amúgy én értem, hogy jó kiosztani másokat, de a kérdező feltett egy kérdést.

Válasz helyett mindenki próblja valamivel megbántani, amúgy ez helyes?

Mármint gyerekeket szóval bántalmazni.

2021. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Metionin ***** válasza:
97%
Sehogy. Te fogod venni a kajájukat, fizetni az oltást, ivartalanítást, parazita elleni cuccokat, állatorvost ha kell? Anyukád nem biztos hogy tudja ezt biztosítani még 2-3 cicának. Szerintem annak van joga eldönteni hány állat legyen, aki a tartásukat fedezi.
2021. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal jobb azt tanácsolni neki, hogy idegesítse a szüleit...
2021. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#4

Imádom hogy kiforgatod a szavaimat, nem, nem kertidísznek kell, ne magadból indulj ki légyszíves :)


Az pedig téged minősít, ha egy gyk poszt alapján ítélsz meg valakit, hogy mit lehet rábízni meg mit nem, na ennyit erről.

2021. ápr. 26. 12:53
 9/34 vissza_a_jövőbe válasza:
24%
#4 Szerinted egy "macskabiztos kerítés" megállít egy macskát abban, hogy csavarogjon? Nem kutyáról beszélünk, a macska az szédeleg össze-vissza. És már bocs, de elég hülye felfogásod van, látszik hogy sosem volt állatod :DDD
2021. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, te tisztában vagy azzal, hogy havi mennyibe kerül egy macska tartása...?? Nem hogy 3-4.... .
2021. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!