Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy legyen még több cicánk?🐱

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kandúr cicánk, imádjuk, teljesen hozzánk nőtt. Viszont én szeretnék még 2-3 cicát, mert nagy az udvar, sokat tudnék vele játszani, jó helyük lenne nálunk. De anya azt mondta, hogy most nem kell több macska, mert vannak fontosabb dolgok. (Kert, stb) pedig én nem látom akadályát. Ez a mostani cicánk nem mindig van itt tehát ha több lenne akkor valamelyik mindig itt lenne és tudnék vele játszani. Szerintetek hogyan vegyem rá anyát hogy hozzunk még cicát ide? Annyi szép kiscica van a neten..

2021. ápr. 26. 12:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
11%

A táp és az alutasakos jön ki tízezerből.A kutyák étkezési farhátot kapnak,abból van a macskáknak főzve.

A többi pedig az amit mi megeszünk,és kapnak belőle.Az ingyen van.Egeret is szoktak fogni,madárkát is.

A táp:400-2000ft között van

Alutasakos:változó,mert többfélét kapnak,és akciósan veszem.

Te mennyit költesz a macskáidra,és mit adsz nekik,mert úgy érzem valamit rosszul csinalok.

2021. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen embereknek mint az utolsó meg kéne tiltani, hogy állatot tarthassanak!
2021. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
28%

Ugyan miért?Jobban bánok az állataimmal,mint más a gyerekével.

Most komolyan kíváncsi vagyok,miért kellene az olyannak,mint nekem megtíltani az állattartást?

2021. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
76%

A szomszédok biztos szeretik a kijárós macskáitokat, akik ugyanúgy átmennek az ő kertjükbe is vécézni meg randalírozni.


Nem tudom hogy álltok anyagilag (nem is érdekel), de nekünk a macskák átlagos havi költsége 20.000 forint és abban nincs benne az orvos ha valami van.


Szóval ha elmész dolgozni és tudsz felelősséget vállalni x élőlényért

(normális kaja, oltás, élősködők elleni kezelés stb), akkor majd lehet 20 macskád.

2021. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!