Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy legyen még több cicánk?🐱

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kandúr cicánk, imádjuk, teljesen hozzánk nőtt. Viszont én szeretnék még 2-3 cicát, mert nagy az udvar, sokat tudnék vele játszani, jó helyük lenne nálunk. De anya azt mondta, hogy most nem kell több macska, mert vannak fontosabb dolgok. (Kert, stb) pedig én nem látom akadályát. Ez a mostani cicánk nem mindig van itt tehát ha több lenne akkor valamelyik mindig itt lenne és tudnék vele játszani. Szerintetek hogyan vegyem rá anyát hogy hozzunk még cicát ide? Annyi szép kiscica van a neten..

2021. ápr. 26. 12:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Először próbáld meg ezt az egyet féken tartani. Az nem indok, hogy mindig legyen egy, amelyikkel játszhatsz.
2021. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nem jó úgy állatot vinni a házhoz hogy nem az egész család akarja. ráadásul pont az nem akarja, aki eltartja az állatot. Vagy te fizetsz a cicákra mindent? Mert az hogy játszunk vele, nem macskatartás.
2021. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
87%
Röviden. Sehogy.
2021. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%

9: két macskám is van, macskabiztos kerítéssel, felügyelet mellett vannak csak kint. Szóval csak azért, mert valaki annyira szellemileg korlátolt, hogy még a macskabiztos kerítés koncepcióját sem képes feldolgozni, nem lesz kevésbé igaz egy jelenség. :) Amúgy Google a barátod, csak hatezer képet találsz róla neten, angolul meg kb. 2milliót.

Amúgy meg kérdező, ha nem kerti dísznek kell, mit számít a nagy udvar? Szóval a dedós kérdés és a meg dedósabb "de te is" mellett gondolkozni is megengedett. A macskatartás sokba kerül, felelősségteljes ember aszerint vállal állatot, hogy meg tudja-e neki adni, amire szüksége van. Ebbe beletartozik a váratlan nagy kiadás is, egy baleset vagy betegség esetén, és mivel az állatnak nincs társadalombiztosítása, jó nagy pénzeket lehet ott hagyni az állatorvosnál. Gondolom nem kell levezetnem, hogy a macskák száma a nagy összes szorzója. Egy komolyabb betegség esetén lazán 6 számjegyű lesz az összeg/macska!

2021. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%

13-as vagyok. Pont a 14-es nagyon jó válasza miatt írtam ,hogy sehogy.

Nem olcsó mulatság, ha lelkiismeretesen akarod tartani. Plusz felelősséget is vállalsz értük. Gondolom amit majd anyukádra hárítasz....

2021. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
60%

A macska el sem hagyhatná a telketeket...

Állatvédelmi törvényt sérti.

90,000 forintra vagytok emiatt büntethetők!

2021. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
25%
#4 nincs olyan, hogy macskabiztos kerítés. Láttam már macskát 3m magas, függőleges téglafalon is felmászni. Nekifutásból felugrott 2,5 m magasra.
2021. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%

17: de ha a tetején úgy van kialakítva, akkor nem tud kimenni...


Miért vitatkozol tényekkel...? Sezrinted megélnének ezek a cégek, ha nem működne a termékük?????


Van egy rakás cég, aki gyárt ilyesmit...

2021. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%
Én rákerestem erre a macskabiztos kerítésre. Vannak egész kreatív ötletek, de 100%-ig egyben sem bíznék.
2021. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

De nem is az a funkciója, hogy mikor elmész 10 órára dolgozni, akkor kint hagyd a macskád... Ilyen esetben lehetséges hogy valahogy megoldja hogy kiszökjön, aztán visszamenni meg nem tud.

Ez arra való, hogy amikor a benti macskád (a macskát bent tartjuk, benti állat) kint van VELED a kertben, akkor egy hirtelen ugrással ne tudjon elmenni a fenébe. Aztán széttépi egy kutya vagy elüti egy autó... De macska biztos kerítéssel nem.

2021. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!